reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

U mnie tez delikatnie strasznie czuc, tak naprawde jak sie poloze i wslu****e czasem i godzine to delikatnie mnie smyrnie, tez sie tym bardzo denerwuje i martwie, ale mam lozysko na przedniej scianie, no i grubas jestem wiec moze to przez amortyzacje, mam wizyte w srode to zapytam..
 
reklama
U mnie też ostatnio słabo się Zosia rusza i też się ciągle stresuje czy ok wszystko, jeszcze do tego brzuch mnie pobolewa ostatnio ajj
 
Ja też mam na przedniej łożysko a kopie strasznie mocno, czuje każdy jej ruch i kręcenie się ostatnio zaczyna to być już nie przyjemne tak jakby miała mi brzuch rozerwać.. no ale przynajmniej wiem że jest aktywna.
 
dziewczyny które mają już dzieciaczki sprawdzałyście np w kalendarzu chińskim płeć dziecka a poczęcie? mi z córą się nie sprawdziło i teraz niby też źle mówi haha, ale np moim siostrom tak :-D
 
Ja czuję mała najczęściej w nocy i ranoi to dość mocno w dzień to zależy jeśli jestem bardziej aktywna to mała wtedy prawie wogole się nie rusza ;-) a jeśli chodzi o kalendarz chiński to w obu przypadkach wychodzi mi dziewczynka a pierwszy to syn teraz ma być coreczka ale przekonamy się dopiero w styczniu czy na 100%
 
Mój synek też nie jest przrsadny w swoich kopnieciach. Mąż tylko raz do tej pory poczuł. A brzuch to tak tylko delikatnie się rusza, nie jak u dziewczyn mega podskoki. Więc chyba nie ma się co stresować.

Mi chiński przepowiadał dziewczynkę (nawet dwa jakieś rodzaje tych kalendarzy). A będzie chłopak. Co dość wyraźnie pokazał na usg. ;-)
 
reklama
Do góry