reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

ja pampersa nie polecam, używałam jak Polka była starsza. Najbardziej sztuczne, najbardziej śmierdzące i 2 razy nam pękły i te kulki zbrylające się wysypały.
Polecam na początek 1-2 paczki Happy, bo mają wycięcie na pępek, a później biedronkowe Dada lub takie tescowe zielone- te najbardziej nam odpowiadały. Ja koło 2-3 miesiąca chcę zacząć używac wielorazówek, ale zobaczymy co z tego wyjdzie
 
reklama
Oj straszycie dziewczyny z ta płcią. Mam nadzieje ze się lekarz nie pomylił i będzie dziewczynka bo trochę lipa ubierać chłopczyka w różowe ubranka;-) a jeśli chodzi o pieluchy to ja przy starszym synu używałam na początku pampersy a potem huggies. W naszym przypadku happy się nie sprawdziły Igor miał na nie straszne uczulenie.
 
MMy używaliśmy i dalej używamy dady biedronkowe przy Olinie i tak samo chcemy z tośką :)

I oby to była tośka bo mam pełno kiecek :) ewentualnie spadek będzie po starszym bracie :)
 
Moje ma 870 więc dużo, kurde dziewczyny nie wiem co mam myśleć byłam u innego gina i mówił mi że dziewczynka jestem załamana :'(


Gratki córeczki :) a może coś się jeszcze zmieni

Mi to się marzyło 2 chłopaków no i będę miała dziewczynkę do pary :)
A byłam na początku przekonana ze chłopak i chłopak tak jak z olinem, a tu ginek trzy wizyty temu że prawdopodobnie córeczka w pierwszej chwili załamana ale jak później wsiadam do samochody I jak jechałam do domu to z bananem na pysku :) a wszytko rzeczy wcześniej zostawiłam po synku teraz to tylko body, pajacyki, śpioszki mogę wykorzystać a resztę znowu trzeba kupować :) juz się powoli zaopatruje w garderobę dla dziewczynki :)
 
reklama
Do góry