reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dziewczyny pokaze wam cos haahah gadam z młodsza siostra o starszej tej co jest w ciazy i ona mi pisze jak ja siostrzenica odkryła i nie mamy pojecia jak !! Jak siostra wie trzy dni .. :)

ImageUploadedByForum BabyBoom1441985931.270950.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441985931.270950.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441985931.270950.jpg
    30,6 KB · Wyświetleń: 56
reklama
też tego nie rozumiem całe szczęcie że po pierwszej akcji wykupiłam AC to poleci z tego tylko pozniej składki pójdą wyżej..ale przykre jest to źe ludzi tak się zachowują :(
 
pisalyscie o tym szumiacym misu, o co w tym chodzi, bo przy corach tego nie bylo ijestem zielona a wiekszosc z was chce to kupic

No ja planuje kupić ten zestaw otulacz plus szumis, a właściwie wysłałam juNtego linka od Was mężowi:)
Misie maja taka przewagę nad zwykła suszarka, ze można zabrać wsZedzie i dzidziuś moze za niego złapać:) chociaż koleżanka mówiła mi, ze u niej nie działał, musiała być suszarka. A do otulacza przekonała mnie perspektywa zimy.
 
No ja planuje kupić ten zestaw otulacz plus szumis, a właściwie wysłałam juNtego linka od Was mężowi:)
Misie maja taka przewagę nad zwykła suszarka, ze można zabrać wsZedzie i dzidziuś moze za niego złapać:) chociaż koleżanka mówiła mi, ze u niej nie działał, musiała być suszarka. A do otulacza przekonała mnie perspektywa zimy.

Ja te od was sie dowiedziałam i jak Joa staremu wysłałam to mi pisze ze chyba zwariowałam potem poowiedzialam ze wszystkie juz macie a on "ty nie jestes wszyscy" no to mu powiedziałam ze jest jak moj Ojciec wiec jak wrocilam z pracy to sie zgodził juz :)

Paulettah! Zadecydowaliśmy ze na razie ścianki działowej nie bedzie dopóki ona troszke nie podrośnie wiec stary mowi ze trzrba juz robic pod dwa ale jeden :D i potrzebuje inspiracji... Ze mam skosy duze to komody moga stac Ala wyspa na srodku pod nieistniejąca sciane - help :D
 
reklama
Bettka- a rutinoscorbin można w ciąży? Syrop *spam* pij :)
Ja szumisia mam w planach, jak jakieś fundusze zostaną. Najpierw chcę mieć to co najpotrzebniejsze, a takie dodatki na końcu
A są nie tylko te Whishbeary tylko też Szumisie właśnie. Teraz na jesień będzie nowa kolekcja i jakieś takie słodsze są :https://www.facebook.com/9295963437...568308393481/1016567911726854/?type=1&theater
Ja chyba na tego będę polować. Ma być od połowy września w sprzedaży.
No i licze, że w Poznaniu w październiku na targach będą albo Whishbear lub Szumisie to może uda się taniej
A nie można ???? Babka w aptece mi dała :szok:
Też fajne te Szumisie :tak:
Bettka mi też wydaje się dużo za taką małą kuchnię. No chyba, że robisz z jakiś drogich materiałów? Ja jak wyceniałam swoją pierwszą kuchnię 5 lat temu to wyceny za to samo zaczynały się od 15 tys. a skończyły się na 6500, ale to była dosyć duża kuchnia w kształcie U. Rok temu robiłam kuchnię w kolejnym mieszkaniu, ale tutaj nie wiem ile wyszło za samą kuchnię (dół laminat, blat dębowy, góra fornir) o dł. 4 m w 1 ciągu, bo cena była łączna z 2 dużymi szafami w zabudowie, 3 parami drzwi, meblami do łazienki - ok. 20 tys.

Ja zważyłam się dzisiaj po badaniach (początek 23 tyg) i przytyłam 1.5kg :)

Betka! Dzieki za cynk z tym rabatem wlasnie zamowilam ( wychodzi 39 pln taniej) a odbiore sobie sama bo mieszkam w w-wie, dzieki!!:)
Zamówiłaś z otulaczem ? No to faktycznie jest spora różnica w cenie ! :-D
Ja te od was sie dowiedziałam i jak Joa staremu wysłałam to mi pisze ze chyba zwariowałam potem poowiedzialam ze wszystkie juz macie a on "ty nie jestes wszyscy" no to mu powiedziałam ze jest jak moj Ojciec wiec jak wrocilam z pracy to sie zgodził juz :)
Heh .. wczoraj przerabiałam aferę o ciuszki pt "za dużo kupujesz".. Zrobiłam więc listę ile czego potrzeba a ile już mamy no i puściutko w tej mojej tabelce :rofl2: Lekko się chłop zdziwił :-D
 
Do góry