reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja te od was sie dowiedziałam i jak Joa staremu wysłałam to mi pisze ze chyba zwariowałam potem poowiedzialam ze wszystkie juz macie a on "ty nie jestes wszyscy" no to mu powiedziałam ze jest jak moj Ojciec wiec jak wrocilam z pracy to sie zgodził juz :)

Paulettah! Zadecydowaliśmy ze na razie ścianki działowej nie bedzie dopóki ona troszke nie podrośnie wiec stary mowi ze trzrba juz robic pod dwa ale jeden :D i potrzebuje inspiracji... Ze mam skosy duze to komody moga stac Ala wyspa na srodku pod nieistniejąca sciane - help :D

Hmm a jakie masz preferencje? Coś odnośnie mebli koloru hmm? :D
 
też tego nie rozumiem całe szczęcie że po pierwszej akcji wykupiłam AC to poleci z tego tylko pozniej składki pójdą wyżej..ale przykre jest to źe ludzi tak się zachowują :(

Nas tak załatwili w zeszłym roku jakieś pacany :( przez tydz łaziłam po parkingu i szukałam białego samochodu i ni hu hu, policja ręce umyla :(

Teraz mieszkamy w domu a i tak gdzieś na parkingu przy markecie ktoś też utrze i się nie odezwie i pojedzie :( oni nie chcą tracić składek bo wiedzą z czym się to wiąże :(
 
Ogolnie tak ale kolor sciany za ciemny :p

"Dziecięcy kolorowy "! Cytat ... Z przed sekundy ...

Kurde ale jakby dać jedna ścianę np ta gdzie jest okno ta czarna farba do tablic następna ta najwieksza i sufit biały i np to pod skosem na kolor czerwony albo żółty? To by złe nie wyglądało :)

U mnie póki co tak :D

ImageUploadedByForum BabyBoom1441994057.035205.jpg
ImageUploadedByForum BabyBoom1441994067.089845.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441994057.035205.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441994057.035205.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 29
  • ImageUploadedByForum BabyBoom1441994067.089845.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1441994067.089845.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 30
nam ostatnio świeżo po zamalowaniu starych Rysek ktoś przed market em wózkiem musiał wjechać bo nowe wgniecenie jest. .kiedyś mi kołpaki ze starego auta spod bloku ukradli.. innym razem antenke. . a w zeszłym roku byliśmy we Władysławowie i wynajmowalismy mieszkanie i auto stało przy ulicy i Piotrek mówi oby nikt znowu antenki nie odkrecil. . ja mówię do niego niee no co ty tylu tu turystów miasto zarabia na pewno nikt nic nie ukradnie.. rano wstajemy i nie bylo takiej osłonki od tylnej wycieraczki hehe
 
nam ostatnio świeżo po zamalowaniu starych Rysek ktoś przed market em wózkiem musiał wjechać bo nowe wgniecenie jest. .kiedyś mi kołpaki ze starego auta spod bloku ukradli.. innym razem antenke. . a w zeszłym roku byliśmy we Władysławowie i wynajmowalismy mieszkanie i auto stało przy ulicy i Piotrek mówi oby nikt znowu antenki nie odkrecil. . ja mówię do niego niee no co ty tylu tu turystów miasto zarabia na pewno nikt nic nie ukradnie.. rano wstajemy i nie bylo takiej osłonki od tylnej wycieraczki hehe

To ja miałam kiedyś A3 i w felgach były takie kolka ze znaczkiem audi tez ukradli pod blokiem. Ostatnio mi wydłubali te czujniki z tylu jak wam pisałam a rysek to nawet nie zliczę bo ludzie jak pizdy jeżdżą i parkować nie potrafią i jak nie wózkiem to drzwiami ktoś pizgnie ehh
 
reklama
Witajcie :-) wreszcie nadrobiłam to co naskrobałyście. Ja po kontroli u diabetologa :no: jestem w załamce kompletnej dostałam kolejną insulinę przed kolacją. Jak powiedziałam , że przeraża mnie ta insulina powiedziała żebym sie nie denerwowała i nie stresowała. Powiedziałam nawet , że chcę skierowanie na szpital powiedziała , czy chce pani leżeć u mnie na wewnętrznym ze starymi chrychającymi dziadkami i jeszcze się zarazić? Stwierdziłam ,że lepiej nie :( 23 września mam wizytę u moje jest na urlopie może on da skierowanie na oddział do Poznania. Jetem bezradna i podłamana niby insulina nie przenika przez łożysko i małej nic złego sie nie dzieje. Na odchodne kazała mi sie nie denerwować bo szybciej urodze niż pogodzę się z tą cukrzycą.
 
Do góry