reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
martusia ja 107 (!!!) mialam przy porodzie z pawlem. nic nie mowili o nosnosci stolu.
Nie łam sie, dobrze bedzie. Teraz najszybciej niestety sie tyje. Z powietrza chyba bo jesz praktycznie tak samo. mi w pierwszej ciazy waga najpierw spadla a potem dlugo pomalu rosla zeby od 25 tc wlasnie szybowac ostro w gore.
pociesze cie ze teraz wcale nie jest lepiej. wiec sama nie jestes :D
 
u mnie nie ma lupkow w okolicy, ale dzisiaj przyszla mi paczuszka z ubrankami co kupilam na FB. Uzywane, za 28 zl 2 kombinezony nie za grube, 2 pajace i jedna spodenki. Wiec tanio nawet.
Az sie boje ze wpadnę w szal zakupów i będę miała napady kompulsywnego kupowania. a przeciez dla takiego malucha to duzo nie trzeba tych ubrań. Raz ze szybko wyrośnie a dwa czym ma wybrudzić?

chyba ze ja niebardzo obcykana bo Paweł to spokojny byl, ulewal grzecznie tylko na pieluche tetrowa, moze obsral sie z 4 razy tak ze trezba bylo wszytsko przebrac. Niech drugie bedzie takie samo.

Waga zas na tapecie. U mnie -3kg ale ja mam sporo nadbagazu wiec jak nic nie przytyje bedzie super. ale na to si enie zanosi bo zas mnie ciagnie do slodyczy. Masakra, poprzednio bylo tak samo, polowa ciazy odrzucalo mnie od slodkiego a teraz cholera ogranizm nadrabia.
 
dzięki, mieśczcze sie akurat po środku miałam 55.5 przed ciążą a wzrostu 157 BMI niby w normie :p a teraz tez 61 mam :) ale ostatnio do porodu szłam z wagą 66 kg teraz tez bym nie chciała więcej ale wątpię że się uda hehe :)
 
dzięki, mieśczcze sie akurat po środku miałam 55.5 przed ciążą a wzrostu 157 BMI niby w normie :p a teraz tez 61 mam :) ale ostatnio do porodu szłam z wagą 66 kg teraz tez bym nie chciała więcej ale wątpię że się uda hehe :)

Tez bym chciała tez mam 61 i tez z 66 nie dam rady hahahahaha :)

Plan 68/69 :)
 
A ja myślawmi w remoncie, tylko coś mój chłop mało chętny. Ale trzeba w końcu zrobić. I tak sobie myślę, ze może kupimy takie cudo jak wystarczy miejsca STUVA Stół do przewijania/4 szuflady - biały - IKEA
Bo teraz by służyło jako przewijak, a za 2 lata, jak Młoda do zerówki pójdzie, to akurat by miała biurko :)

Nadal nie wiem jakie łóżeczko. Czy też jak już wszystko ze stuva to łóżeczko też STUVA Łóżeczko z szufladami - IKEA
czy takie z neta (i to mi się bardziej podoba i tańsze) ŁÓŻECZKO + TAPCZANIK ZUZIA szuflada, barierka (5301064724) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
 
A ja myślawmi w remoncie, tylko coś mój chłop mało chętny. Ale trzeba w końcu zrobić. I tak sobie myślę, ze może kupimy takie cudo jak wystarczy miejsca STUVA Stół do przewijania/4 szuflady - biały - IKEA
Bo teraz by służyło jako przewijak, a za 2 lata, jak Młoda do zerówki pójdzie, to akurat by miała biurko :)

Nadal nie wiem jakie łóżeczko. Czy też jak już wszystko ze stuva to łóżeczko też STUVA Łóżeczko z szufladami - IKEA
czy takie z neta (i to mi się bardziej podoba i tańsze) ŁÓŻECZKO + TAPCZANIK ZUZIA szuflada, barierka (5301064724) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Kurcze ja nie mam tyle miejsca niestety na gorze a fajny ten przewijak z ikei
 
reklama
Emenems- no u mnie się okaże dopiero jak ściany przesuniemy i remont zrobimy, ile miejsca mi zostanie. A muszę zmieścic meble które już mamy, łóżeczko i ew. tę komodę
 
Do góry