reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Emenems- no u mnie się okaże dopiero jak ściany przesuniemy i remont zrobimy, ile miejsca mi zostanie. A muszę zmieścic meble które już mamy, łóżeczko i ew. tę komodę

Skad to znam ... Tata przyjezdza z nami z gdanska w pazdziernkiu ... Tez bedzie przesuwanie ścian .. Boszzz !!
 
reklama
A ja dzisiaj w domu zostałam . Niby miałam odpoczywać ale jakoś nie dałam rady poleżeć. Cały dom posprzatany, dżem czekośliwka ugotowany a jeszcze jabłka czekają.
 
My dzisiaj zaczęliśmy oczywiście ten mój mnie wlurwial od rana bo o 13 sie zabrał dopiero za robotę.. Ale póki co gładź nałożona czekamy aż przeschnie szlifowanie i potem z rana jutro malowanie :)
 
co do zakupów ja już troszkę kupiłam i trochę mam używek,jak dam rade to wstawie:-)
większy problem ze ja niema co ubrać spodnie za ciasne,bluzki za krótkie,masakra musze cos kupic może jutro wlece np. do H&M może będą promocje
ja na plusie jestem 4,5kg ale po mnie niewidac bo szczupła jestem tylko brzuszek odstaje<3
 
Simka pozdro z kina, u mnie nawet lezace fotele! ;)
A tak serio to ZAZDRASZCZAM :D
 

Załączniki

  • 1441985623412.jpg
    1441985623412.jpg
    14,8 KB · Wyświetleń: 35
Ludzie są okropni i nie warto być uczciwym drugi raz w tym roku wychodze z domu i samochód rozwalony :/ oczywiście nikt nic nie widział i szkodę trzeba robić samemu :(
 
reklama
Do góry