reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Dzien dobry! KarolinaE i emenems i viviene czy dobrze Pamietam ze wy tez macie 2-go lipca wizyte na genetyczne? Jeszcze tylko tydzien. Ja dzis zero spotkan z klientkami i smigam z mama na basen! Pozniej Wam wrzuce jakas fotke! Milego dnia! U nad zaczac sie sezon na figi i sie nimi zajadam.

Tak, mam genet. 02.07 na 17.40 . Juz bym chcialamiec to za soba....
 
no nie moge wcześniej bo dopiero wtedy był pierwszy wolny termin,
dzwonilam do lekarza u którego wczoraj byłam, on w tej klinice zajmuje sie tez nifty właśnie, ale odradzał ;/ mówił ze pappa tez moze wykluczyc i zeby lepiej poczekac bo to jednak kasa ;/ kurcze wkurzyłam sie dodatkowo.. mówi ze można równolegle ale nie ma takiej potrzeby. Nie wiem czy nie umówic się do drugiej kliniki u nas gdzie to pobierają ;/

Viviennie - po godzinie po głównych posiłkach i rano na czczo.
 
A widzisz po godzinie, ja zgapilam i zrobiłam po dwóch ale było w normie, na czczo tez nisko. Nie robiłam jeszcze obciążenia glukozą, tak tylko chciałam sprawdzić. Coś zgubiłam ten wątek o nifty (?) , nie doczytałam co to...
 
Hej dziewczyny dawno mnie nie bylo ale wszystko spowodowane nadmiarem onowiazkow. Niestety odbiło sie to na mnie i walczylam ze zbyt wysokim pulsem, ktory nie pozwalal mi nawet zasnac bo lezac w łóżku "cala chodzilam". Dodatkowo nabawilam sie jakiegoś ucisku w ledzwiach albo przy dysku albo nerw kulszowy tak powiedzial lekarz i schylanie oraz dluzsze chodzenie jest nieprzyjemne i jedynie lezenie mi pomaga ale do czasu jak nie wstane. Rozruszam sie i znowu to samo. Nie pozwolil mi brac przeciwbolowych czy masci a przezwietlenia tez zrobic nie mozna. Takze jestem na zwolnieniu.

Z dobrych wiadomosci bylam wczoraj na usg i jest wszystko w porzadku. Narzeczony na wyjezdzie wiec musialam mu czesci ciala podpisac na zdjeciu hehe :)) na genetyczne jestem zapisana na 6.07 (poniedzialek) a w sobote mamy wlasny slub wiec stres podwojny :)) pozdrawiam Was serdecznie :*:)
 

Załączniki

  • 1435225594907.jpg
    1435225594907.jpg
    29,5 KB · Wyświetleń: 54
Kobiety nie stresujecie się tak mocno, bo to Wam na dobre nie wyjdzie. Myśleć pozytywnie i na spokojnie. Dzidziuś czuje wszystko. Będziecie się denerwować to i on będzie niespokojny. Trzymam za Was wszystkie kciuki!
 
Dzień raczej nie dobry :p

Bolą mnie plecy. Masakrycznie. Nawet kąpiel nie pomogła. A gdzie tu do końca ciąży

Joa- też wolę do ginekologa niż do dentysty

Tutti- smacznego i miłego pobytu na basenie :) A fig nigdy nie jadłam

Fifaszek- witaj i gratuluję bliźniaków

Sierpniowa- ja się za pranie muszę wziąć, bo nic na wyjazd nie mam :p

Pola ma 3 lata, wózka od wiosny nie używamy (nie podobają mi się starsze niż 3 letnie dzieci w wózkach), no i jest na tyle duża by iść na spacer sama. Więc chociaż chciałam mniejszą różnicę wieku, to nawet lepiej, że będzie te 3,5 roku, przynajmniej mniej kłopotu na spacerach :)

xkarola- jak to nie chciał wypisać? Co za lekarz, mój chciał mi wypisywać, ale ja mu powiedziałm od razu, ze będę robić prywatnie

pruska- haha słodki Fasol i opis :) Powodzenia ze ślubem :)
 
Aktina po badaniach ok. Najpierw USG na ktortm dziec nie chcial wspolpracowac. potem pobranie krwi. Wynik dzisiaj ma być ale że lekarza nie ma co by to przeanalizował to do przyszłego tygodnia czekam. Choć tak po prawdzie to nie wiem po co to badanie robić bo ono i tak nie daje pewności. Musiała podpisać taki karteluszek że rozumiem że pozytywny wynik badanie nie jest jednoznaczny z choroba dziecka jak i wynik negatywny nie daje pewności że dziecko jest zdrowe. Z nie inwazyjnych tylko nifty daje 100% pewności ale u nie ponad 3k kosztuje więc chyba jednak poczekam aż się urodzi :) wtedy też będę wiedzieć na 100%. A że wad genetycznych takich jak down. Pateu czy Edwards się nie leczy w ciąży to co mi da zrobiwniw tych badań. Tylko tyle że będę wiedzieć szybciej.
 
reklama
Xkarola prywatnie po zwolnienie bo zabrakło bloczków ? No kur... chyba bym wyśmiała. Masz płacić za jego niekompetencje ? Szczerze zastanowiłabym się nad zmianą lekarza.

Aktina nie możesz się tak zadręczać. To w niczym nie pomoże. Jak to mowia co ma byc to bedzie. Uwazam ,że skoro w rodzinie jest taka cecha mimio wad to i w tym przypadku tak moze byc.

Pruska bo w ciąży trzeba czasem zwolnić tempo. A dzidzius super i opis wymiata :)
 
Do góry