reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Karolina ale bedziesz robić NIFTY dopiero jeśli cos Cie zaniepokoi po genetycznych czy i tak zrobisz? Ja mam 2 lipca na 17.30 wiec w tym samym czasie będziemy przeżywać

Tutti, coraz bardziej sie sklanial do zrobienia tak czy inaczej. Ale moze byc tez tak, ze jak usg pokaze ze jest ok, to moze po wplywem euforii odpuszcze... Nifty daje 99% Zobaczymy ale boje sie okropnie [emoji45]
 
reklama
To moj skarbek
IMG-20150622-WA0012.jpg
 

Załączniki

  • IMG-20150622-WA0012.jpg
    IMG-20150622-WA0012.jpg
    14,2 KB · Wyświetleń: 55
Test NIFTY to nieinwazyjny test prenatalny, którego celem jest wykrywanie wad genetycznych płodu i polega na oznaczaniu DNA płodu z krwi matki. Skuteczność tego testu wynosi powyżej 99%. A pappa ma 95% bodajże. Więc nifty dokładniejszy. Ja na amniopunkcje bym nie poszła. Tak samo z kardocenteza i pobraniem kosmówki. Niby 1% poronień ale po co kusic los

NIFTY tez sprawdza plec dziecka
 
Limonka gratuluje masz juz spokoj :) zazdroszcze ! Ja to tylko sie o wszystko kloce i denerwuje bo moi rodzice kochani ale czasami tak nie życiowi ze krew mnie zalewa w ciazy mi te nerwy zbędne.

Angelika gratulacje i witamy :)

Na troszkę jest tego spokoju:) pewnie do połówkowego usg;) za tydzień na pewno przyjdziecie tutaj z takimi samymi dobrymi wiadomosciami:) niedługo Mazury, to sie zrelaksujesz, oby pogoda dopisala! :)
 
pruska - super opis i fajny dzidziorek :)

żabila - super, że wszystko ok, ile przezierność wyszła tym razem? No własnie wiem ze nic ta swiadomosc nie zmieni .. ale mimo wszystko chciałabym wiedzieć, a wolałabym uniknąc amniopunkcji, juz wole chyba zapłącić za nifty. Czyli kiedy bedziesz miałą dokładne wyniki pappa? dzisiaj, tak? 3 dni się tylko czeka?

Marcepanek - wiem, ale nie umiem :( Straszna panikara jestem, jeszcze przez tą diete ckrzycową nie dojadam i rozkojarzona jestem, na pracy skupic sie nie umiem, czytanie nie pomaga... najchetniej bym zapadła w letarg do porodu :)

Martusia - dzięki, staram się czyms zajmowac, ale pomaga na chwile, szkoda ze nie widziałas maluszka ale najwazniejsze ze wszystko ok :)

AngelikaSabina - wutaj :) Gratulcje super wyników i oby tak dalej :) Jeżeli mogłąbym spytac, to po wynikach pappa, przy wszystkich wartosciach prawidłowych jakie jest statystyczne sparwopodobieństwo chorob genetycznych?

Limona - faaajny maluszek :) i na którego ci teraz wyszedł termin??
 
Dzieki dziewczyny za przyjecie:-) Nie, taki nick mialam juz baaardzo dawno, jeszcze zanim zaczelismy sie starac, wiec to czysty przypadek :-)
 
Martusia jak to nie pozwolił ?! Bez jaj co to za specjaliści ? Na USG idzie sie zobaczyć swoje dziecko taka namiastka szczescia przed.

AngelikaSabina gratulacje i zazdroszczę tej Hiszpanii ;)

Koktajlowa no szaleją nam tu :)

Limonka maluch juz nie taki mały. Następna wizyte mamy razem ;) 16 wreszcie zobaczę mojego bąbelka :)

żabila dokładnie po co kusić los jak w moim przypadku takie badania nie zmieniłyby nic. Bo zdrowe czy chore urodzę i kochać bede.
 
pruska - super opis i fajny dzidziorek :)

żabila - super, że wszystko ok, ile przezierność wyszła tym razem? No własnie wiem ze nic ta swiadomosc nie zmieni .. ale mimo wszystko chciałabym wiedzieć, a wolałabym uniknąc amniopunkcji, juz wole chyba zapłącić za nifty. Czyli kiedy bedziesz miałą dokładne wyniki pappa? dzisiaj, tak? 3 dni się tylko czeka?

Marcepanek - wiem, ale nie umiem :( Straszna panikara jestem, jeszcze przez tą diete ckrzycową nie dojadam i rozkojarzona jestem, na pracy skupic sie nie umiem, czytanie nie pomaga... najchetniej bym zapadła w letarg do porodu :)

Martusia - dzięki, staram się czyms zajmowac, ale pomaga na chwile, szkoda ze nie widziałas maluszka ale najwazniejsze ze wszystko ok :)

AngelikaSabina - wutaj :) Gratulcje super wyników i oby tak dalej :) Jeżeli mogłąbym spytac, to po wynikach pappa, przy wszystkich wartosciach prawidłowych jakie jest statystyczne sparwopodobieństwo chorob genetycznych?

Limona - faaajny maluszek :) i na którego ci teraz wyszedł termin??

Tutaj w Hiszpani daja ci taki papier z wynikami z pappa i z usg z przeziernosci i mowia procent prawdopodobienstwa ze dziecko nie ma chorob genetycznych. Mi wyszlo 92% wiec maksymalny procent. Jezeli badania nie wyjda dobrze to wtedy inne badania robia, a jak wyjda dobre to juz nie trzeba robic badan na choroby tylko usg juz w 20 tygodniu. Ja zrobie sobie w 15 tygodniu prywatnie zeby byc pewna ze chlopiec.
 
reklama
Do góry