reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Joa Limonka ząb na miejscu :D

Ogolnie moje drogie kolezanki maialy okazje mnie widzieć bez zęba :D na szczescie piątki - wypadła mi korona w poneidZlaek :)

Pani wstawiła wszystko ok zadnych ubytków mowi ze prwnie we wrześniu sie pojawia. Ale ok.

Joa miałam znieczulenie tylko na dziąsło, bo musiała przypalić je, ale mowi ze to sa najnowsze tak moejscowe ze nie rozchodzą sie po organizmie i nie maja wpywu.

Takze jest ok bedzie gorzej jak zejdzie znieczulenie i dziąsło zacznie bolec bo wycinane ale przezyje :)
Wazne ze Stefan sie nie denerwował jak mama na fotelu leżała.

Duzo nas na drugiego lipca :)

Fistaszek a czy celowo masz taki login ?ze dwa? :D
 
reklama
Fistaszek - witaj :) gratulacje !!

xkarola- jak po wczorajszej wizycie??

zabila? jak badania? ile bedziesz czekac na wyniki ??
 
Wczorajsza wizyta to porazka!!! Lekarz olal totalnie z wielka laska wypisal mi skierowanie na echo i najlepiej wyjdz odrazu!! Zwolnoebia niewypisal mi bo rzekomo braklo mu bloczkow! I w piatek prywatnie mam przyjsc
 
Tutti - ja średnio, w ogóle nie umiem się teraz cieszyć ciążą... Zaraz chyba bede dzwoic zeby sie zapisac bo ta niepewnosc jest straszna
 
reklama
Do góry