reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Melduje, że 1/3 rzeczy na wyjazd naszykowana do spakowania. Reszta dopiero po 20:00 będzie pakowana. Stres, stres, stres

Fifaszek witaj! gratuluje bliźniaków!! Super zdjęcie:-) Niech rosną zdrowo:-)
 
reklama
Heyka kochane :)
Fifaszek witaj oraz gratulacje ;)

Sierpniowa a gdzie sie wybierasz ,że pakować sie musisz ?

Joa.le za wizyte &&

Martusia a Ty nie miałaś wczoraj wizyty ? Czy cos pokręciłam ? Halo pisz jak po.

Co do wózków podwójnych to sens maja tylko rok po roku. Ja miałam przy różnicy prawie 3 letniej i nie na moje siły. Raczej za mała do tego byłam :D
Teraz kupie zwykły bo starsza dwójka do szkoły bedzie razem popylać wiec zostanę w domu z maluchem.

Chusty i nosidła fajna sprawa ,ale tylko na krotki dystans. Ja to chyba mama typowo wózkowa jestem. Zabrać wszystko i za duzo ;)

Porod bez względu czy CC czy SN polecam z partnerem. Ja z mojego śmieje sie do dzis. Moj maz powtarzał ze on nie chce byc ,az pewnego dnia wracając do domu z bułkami wystrzelił ,że on to jednak chce. Za drugim razem już bez żadnego ,ale mówił ze bedzie.
 
Mój od samego początku nie chciał, aż przyszedł dzień porodu byłam w szpitalu juz tydz i chłop przyjeżdża i gadam mu ze się zaczęło a ten jak mantra ze musze zupę zjeść bo mama specjalnie ugotowala dla mnie a ja dalej ze rodze i żadnej zupy juz nie mogę jeść :) dopiero jak położna mu powiedziała ze idziemy na porodówkę to chłop zapalał :) hehehh
 
reklama
Ja chyba kupie jakaś spacerówkę dla Olina :) bo mam 2 w 1 i jestem z niego zadowolona :) on będzie miał wtedy 20 miesięcy i wątpię coby sam chciał chodzić długie spacery a ja jak idę to min 2 h łaże :)
 
Do góry