reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

witam się :)

dziewczyny, ja jutro mam wizytę, wczoraj miałam rano USG ale miałam tak fatalny dzień że odechciało mi się już dosłownie wszystkiego... Wyniku USG nie mam, bo w tej poradni panuje jakiś dziwny zwyczaj odsyłania wyników do lekarza prowadzącego, usłyszałam tylko serduszko i że wszystko w porządku. Po raz kolejny spinam się z tym diagnostą, bo nawet nie pozwolił mi zobaczyć na monitorze dziecka - wyszłam zła jak osa. A później szkoda gadać...

Mycha witaj i czuj się jak u siebie :)
Vivienne mój Oli też z 2012 ale z końca września ;)
Aktina tak mi jakoś utkwiłaś w pamięci, cały czas myślę jak się trzymasz?

Oli z tatą na zakupy poszedł a ja chwilę spokoju mam, bo tradycyjnie Oli od rana histerię urządził bo się samoloty z klocków rozpadły. I weź tu mu tłumacz że nowe zbudujemy, nie on musi się drzeć, że go przed blokiem słychać... niedługo mnie do MOPSu podadzą że mu krzywdę robię...

Wpadnę wieczorkiem jak młody zaśnie.

Miłego dnia :)
 
reklama
Dzien dobry :-) jestem w 12 tyg 3 dni. Mam termin na 4 stycznia. W ten poniedzialek mialam usg prenatalne i wyniki pappa i wszystko wyszlo bardzo dobrze. Mieszkam w Hiszpanii i ogladalam was od paru dni i wkoncu sie skusilam :-p . Mialam juz badania na glukoze bo rodzina ze strony mojego taty ma cukrzyce, wyniki wyszly dobrze wiec narazie sie o to nie martwie :-) To moja pierwsza ciaza i bardzo sie siesze i tez sie bardzo stresuje i mysle ze nie przestane dopoki nie bede czula mojego dzieciatka :-D Na usg na ktorym bylam w ten poniedzialek powiedziala mi kobieta ze prawdopodobnie chlopak. Jezeli bedzie chlopczyk to Maximilian a jak dziewczynka to Valentina.
 
Dzien dobry :-) jestem w 12 tyg 3 dni. Mam termin na 4 stycznia. W ten poniedzialek mialam usg prenatalne i wyniki pappa i wszystko wyszlo bardzo dobrze. Mieszkam w Hiszpanii i ogladalam was od paru dni i wkoncu sie skusilam :-p . Mialam juz badania na glukoze bo rodzina ze strony mojego taty ma cukrzyce, wyniki wyszly dobrze wiec narazie sie o to nie martwie :-) To moja pierwsza ciaza i bardzo sie siesze i tez sie bardzo stresuje i mysle ze nie przestane dopoki nie bede czula mojego dzieciatka :-D Na usg na ktorym bylam w ten poniedzialek powiedziala mi kobieta ze prawdopodobnie chlopak. Jezeli bedzie chlopczyk to Maximilian a jak dziewczynka to Valentina.

witamy i gratulujemy :) bardzo ładne imiona. ja walczę o Nataniela ;) jakoś mam przeczucie że będzie drugi chłopak ;).
 
Witam

Zabila kochana ale nifty niedaja 100% pewnosci to jest to samo co testy Pappa jak dla mnie, bo daje tylko prawdopodobienstwo! Jesli chce miec sie 100% pewnosc to jedynie aminopunkcja wykryje. No i sa drogie:/

Karola kochana na badaniach prenatalnych ciezko wykrywac wade serduszka od tego jest badanie polowkowe wtedy juz mozna zobaczyv ewentualne.

Aktina kochana trzymam kciuki za twoja dzidzie;**

Milego dnia kochane;*
 
Dzien dobry Wszystkim :)
Witam nowe Dziewczyny:)
Jestem po genetycznych:) Maluch sobie spał i ssał kciuka, więc trudno było go zbadać. Wszystko w normie, pięknie i oby tak zostało:) następna wizyta 16.07
Trzymam kciuki za Wasze przyszłe wizyty:)
ImageUploadedByForum BabyBoom1435229449.412565.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1435229449.412565.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1435229449.412565.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 64
Test NIFTY to nieinwazyjny test prenatalny, którego celem jest wykrywanie wad genetycznych płodu i polega na oznaczaniu DNA płodu z krwi matki. Skuteczność tego testu wynosi powyżej 99%. A pappa ma 95% bodajże. Więc nifty dokładniejszy. Ja na amniopunkcje bym nie poszła. Tak samo z kardocenteza i pobraniem kosmówki. Niby 1% poronień ale po co kusic los
 
Ostatnia edycja:
Limonka gratuluje masz juz spokoj :) zazdroszcze ! Ja to tylko sie o wszystko kloce i denerwuje bo moi rodzice kochani ale czasami tak nie życiowi ze krew mnie zalewa w ciazy mi te nerwy zbędne.

Angelika gratulacje i witamy :)
 
reklama
Ja na poczatku to sie klocilam o wszystko i wszystko mnie denerwowalo teraz jest juz troche lepiej ale tez mam chwile w ktorych mam zly humor to cala wina tych hormonow haha. Ja to mowilam ze bede sie martwila do poki nie bede miala wynikow pappa i prenatalnych ale juz mam i nadal sie troche martwie chociaz troche mniej juz ;-)
 
Do góry