reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Witam

Kochane kciuki za dzisiejsze wizyty:)&&&&&&&&&&

Ja genetyczne mam 13 lipca wiec troche jeszcze musze poczekac, mam zlecone badania ktore zrobie w tym tyg...troche ich jest ale co tam...

Pare stron mialam do nadrobienia;/ i juz nawet niewiem komu co:)

Piekne brzucholki:)
Ja swoim pozniej sie pochwale:)

Ja z ciazowych rzeczy to mam 2 pary spodenek , bluzke czarna, i sukienke czarna, kupilam sobie na firmowej wyprzedazy:) napewno kupie sobie jakies jeansy w H&M bo juz raz mialam, w sumie mam jeszcze ale po mnie poszly do paru osob i w kroku sie przetarly;/ ale po domu jak najbardziej:)
a oto link do kurtki ktora kupilam:) hm.jpg

Iwix ja rowniez corce niemowie, poczekamy jeszcze troche, ostatnio za wczesnie powiedzielismy i pozniej przezywala...
super wakacje:)
 

Załączniki

  • hm.jpg
    hm.jpg
    12,9 KB · Wyświetleń: 45
Vievienne ja powiedzialam ze niemoge jej nosic bo chora jestem i tyle;-)

Iga wiesz ile dalam za te kurtke w H&M ? 33zl hehe, a teraz regularna cena to chyba 149 zl! Szok;-)
Zajrzyjcie sobie sa tam tez inne ciuchy ciazowe na wyprzedazy.
Ja kupilam czarny kolor bo on byl przeceniony.
kochana jak wejde na kompa to przesle link;-)
 
Co do pobierania krwi to ja bym się tak nie burzyła na pobieranie z żyły. Z palca wyniki są mniej miarodajne. Poza tym z żyły nie trzeba uciskać i tak naprawdę dobrze wykonane pobranie z żyły jest mniej bolesne dla dziecka. Tylko z tym wykonaniem bywa różnie, bo u takich dzieciaczków ciężko namierzyć żyłę.
Ostatnio jak byłam z młodym w szpitalu, pielęgniarki wbijałw Wenflon 7 razy :eek:

See you owocnej wizyty:thumbup:

Ja mojemu pierworodnemu mówię cały czas, że będzie starszym bratem i musi być grzeczny ;) z tym że on nie kuma:p
Na wspomnienia mi się zebrało, kto zgadnie co robiłam dokładnie rok temu? :p;)
 
reklama
Brawo dziewczyny :) konkurs rozstrzygnięty ;) co prawda o tej godzinie jeszcze nie było czego liczyć, ale jak już druga nospa nie pomogła wiedziałam, że to to :) aż się wzruszyłam na wspomnienia :)
Wszystko z tego dnia pamiętam;)
 
Do góry