reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Joa ja mam to samo a waga niby ta sama a nie moge sie wyprostować tak mocno jakby cos mi ściągało :D
 
reklama
Hahaha dzieki ale obecnie bez złudzeń to raczej ciaza spożywcza :D
Miałam taka w swieta
ImageUploadedByForum BabyBoom1431714833.059399.jpg

Ja i moja siostra w Boze Narodzenie :)
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1431714833.059399.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1431714833.059399.jpg
    32,3 KB · Wyświetleń: 55
U mnie tez waga bez zmian! Na szczescie! Ja postanowilam sobie ze bede sie pilnowac ! Generalnie zawsze jem bardzo zdrowo mnostwo warzyw i owocow, nigdy smazonych rzeczy ani fast food wiec duzo zmieniac Nie musze! Obawiam sie tylko Jak przyjade zachcianki! W ogole to ja jeszcze Nie moge w to uwierzyc, ze jestem w ciazy! Dopoki mi Nie potwierdzi lekarz i Nie zobacze fasoleczki !!!! Tak bym juz chciala krzyczec z radosci!!!
 
ojjjaaa masakra nadrobic was:D mnie rano tesciowa sledziem poczestowala i caaaly dzien do teraz mi sie nim odbija:/ to samo w 1 ciazy mialam po rybach,a mialamna nie ochote:( sprobuje na parze robic.
jak to jest dziewczyny z blizniakami? kiedy sie takie kobiety dowiaduja? ddopiero jak widac zarodki czy juz sa dwa osobne pecherzyki,hmmm?
wiecie ze ja tez waga ta sama a pol dnia z rozpietym guzikiem chodzilam:/ i cycki duze,chyba ze to efekt stanika haha
obiecalam sobie ze w 3 ciazy nie bede jesc slodkiego i chhhh bo juz sie obzeram;/ musze sobie obiecac 1dzien w tyg...
u mnie 6t0d wg om;)
 
reklama
SeeYou mysle ze jak sa bliznaki dwujajowe to sa dwa osobne pecherzyki a jak jednojajowi to dwa zarodki w jednym pecherzyku ale moge sie mylic.
 
Do góry