reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Aktina - ja nie biore lekow jak nie musze a cmienie w brzuchu to nie powod dla mnie uważam ze nie ma lekow ktore nie maja zadnego wpywu na organizm wiec unikam bo to ćmi a nie umieram z boulu :)

Ewa my wlasnie do takiego miejsca jedziemy :) chce odpocząć w spokoju z dała od ludzi :)
 
dziewczyny ale musze wam powiedzieć ze podziwiam was za te zdrowe odżywianie :) ja to nie umiem, nie potrafię :p chociaż to pewnie nawyki. . których nie mogłabym zmieniać bo za bardzo lubię jeść :p do tego mąż nie chce ze mną na zdrowsze jedzenie przejść bo on pracuje fizycznie i mówi że dużo potrzebuje :p a samej mi się zwyczajnie nie chce.. jednego obiadu mi się nie chce gotować a co mówić dwóch :p także szacun :)
 
ja tez nie robilam bety,5 testow i 1wizyta naraze.
martaha ja jak narazie boje sie wrozyc i na tym etapie to chce sobie wywrozyc nastepna wizyte,na ktorej dowiem sie ze wszystko ok,do mojej wizyty zostal tydzien i jedna noc:p
martaha w twojej sytuacji nie dziwie sie ze zaczynasz wariowac..trzeba wierZyc ze sie uda. ja jestem po jednej ciazy obumarlej i strach mnie ogarnia co dalej. czy twoje dziecko est z pierwszej ciazy czy kolejnej?
wiecie ja w drugiej nawet nie wiedzialam , nie zdawalam sobie spr ze ciaza moze umrzec,po prostu poronienie kojarzy mi sie z krwia,naiwna bylam...
 
Ostatnia edycja:
tutti- jestes sliczna dziewczyna!! jak z eklamy :D zdawalo mi sie ze w wieku masz 25lat wpisane:D jak sie mieszka we wloszech?
 
Dziękuje za komplement! Milo mi! W italii zyje mi sie cudownie! ImageUploadedByForum BabyBoom1431729130.435146.jpgtakie mam
Widoki
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1431729130.435146.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1431729130.435146.jpg
    36,6 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Do góry