reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja mam wesela tez.13 czerwca, 8 lipca i 6 sierpnia! Mu na wakacje do polski sie wybieramy w sierpniu autem jedziemy z poludnia wloch z naszym psiakiem ImageUploadedByForum BabyBoom1431711517.905656.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1431711517.905656.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1431711517.905656.jpg
    20,6 KB · Wyświetleń: 54
Mi w pierwszej ciąży zaczęło być widać troszkę po 20 tygodniu. . teraz myślę że szybciej będzie bo juz czuje ze większy jest :)
 
Tutti jaka piekna psina!!!! Rozpieszczona ? Nie bedzie zazdrosny ?:)

Co do ciazy to teoretycznie mam 6 tydzien, ale jak mowie przy in vitro to jakos inaczej jest, mam 29.05 usg to sie cos dowiem moze :)

Koło 20 tygodnia mowisz? To se poczekam .... Hahahah :) ale ja jak teraz nie wciągam bo mam to gdzies jak ktos złośliwie spyta a co ty w ciazy jestes? To powiem TAK :D

Czytałam ze 13/14 tydzien jak babe sie dobrze ułoży to widac:)
 
Tak tak wcześniej widać jak leżałam np taka kulkę ale pamiętam w grudniu jeszcze dziewczyny dopytywaly kiedy kiedy ten brzuszek będzie widać :)
 
Bardzo rozpieszczany nasz psiak Jednak to jeszcze szczeniak! Wzielismy go w sierpniu z polski Ale generalnie buldogi angielskie sie zachowuja cudownie do dzieci! Ja robie bete w srode i juz Nie wytrzymam musze di lekarza na kontrole max nastepny piatek! Aktina Ty aktualnie ktory tydzien?
 
reklama
Hej:) a ja mam wrażenie ze mi juz brzuch urósł :/ bi jest taki nabzmialy oo samej stymulacji in vitro. Nie chce byc gruba;)
 
Do góry