reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ej no spoko :D
Byłam kiedys z Holendrem i jednak lubie jak ktos rozumie jak burcze pod nosem hahaah

Ja tez z bloku - my oboje z trgo samego osiedla z zaspy gdańskiej, to typowe blokowisko było kiedys , no imy takie dzieci z pod klatki Jahahah mega wspomnienia
 
reklama
noo to tak jak i ja całe dzieciństwo pod blokiem :) i nadal tam mieszkam nawet całe życie w tym samym pokoju śpię hehehe
 
Hehehehe no ja taka juz jestem - jak trzrba sie wystroje a na codzień ubiore swoje podwórkowe łachy albo jak przyjeżdżam do gdanska ide z kolezanka na piwo na ławkę w parku no coz - natury nie zmniesZ :D kazdy głupek umie kupic i wypić piwo w barze hahahaha
 
Jej, ale lecicie z tymi postami. Jak dobrze, ze dziś piątek :)

xkarola- to w Szklarskiej się nachodzicie. Byłam w tym roku, w lutym. Tam wszędzie pod górkę niestety, ale za to pięknie. Chciałabym wrócić tam latem. I jak będziecie koniecznie jeźcie 15 km dalej do Świeradowa i wjedźcie kolejką gondolkową na górę. Super widoki
W Zakopcu też byłam, ale w marcu i tam zupełnie płasko, więc zupełnie inaczej niż w Szklarskiej. No nie urzekło mnie Zakopane
A na wyjazdy polecam morze i Darłowo :)
Super wieści. I serduszko :) A ja jeszcze muszę czekać 2 tygodnie. Widocznie tak jakoś dziwnie z tymi naszymi wyliczeniami, ze ciąże młodsze. Mam nadzieje, ze moja taka będzie, a nie że nie będzie nic


My chyba nigdzie nie pojedziemy, nawet odwołałam rezerwację nad morzem. Trochę mamy nadszarpnięty budżet przez zimowe wyjazdy, a jeszcze teraz komunię mamy w niedzielę chrześniaka M, a w czerwcu idziemy na wesele. ZObaczymy co będzie, może gdzieś blisko nad jezioro.
 
Simka my tez wesele 6czerwca mamy a od 8 chcemy jechac :p licze ze juz wyplata wplynie :-D
Emenems ja zawsze z kolezankami piwkowalysmy nad rzeczka siedzac na piasku :-D
 
dziewczyny i nam się 3 wesela zapowiadają :) masakra ile kasy :D i wakacje :p a mąż mi tu działki pokazuje do sprzedaży heheh
 
Ej kurde ktora mnie bierze na osobe towarzysząca??!! Całe zycie marze isc na wesele w sukience ciążowej !!!
 
reklama
hahaha dobre :) ciekawe czy duży brzuszek będzie juz :p jedno 4 lipca drugie 15 sierpnia a 3 nie wiem kiedy bo dopiero się dowiedziałam ze przyjadą nas zapraszać :)
 
Do góry