reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Jej dziewczyny, jestem juz po kursie, bylo intensywnie. Lekarz stwierdzil, ze w pierwszym trymestrze nie sa wskazane skoki, wstrzasy i nadmierny wysilek.
W srode mam kolejna beta i Bedzie akurat miesiac po zaplodnieniu, wiec szkoncze czwartek tydzien, wiec bardzo wczesnie.lekarz stwierdzil, ze mialam opuzniona owulacje Ale testy i beta wykazaly wszystko pozytywnie. Zobaczymy co wykaze beta i Bede sie kontaktowac z lekarzem, ciekawe kiedy Bedzie kazal mi sie zjawic. Od tygodnia zle spie, budze sie w nocy lub bardo wczesnie i troche dol brzucha mnie cisnie tak jakby raz z jednej raz z drugiej strony. Dziwne uczucie. Powiekszyly sie piersi Ale poza tym nie mam innych objawow.
mali- jaka beta ci wyszla?
 
reklama
Tutti to dobre wieści przynosisz ...odpoczywaj ile się da i nie stresuj sie ;-)

Joa super ze rodzinka wie i ze beda z wami od początku tych pieknych chwil ....

Emenens poczytam o tej diecie ;-) kciuki za wyniki choc to formalnosc ...a co do cyca to oba odczuwalne ale lewy boli bardziej ....ciekawe od czego to zalezy ....
Czy wy też tak często wc odwiedzacie ??
 
Anula - masakra hahahah normalnie sikam duzo, ale teraz to idziemy na spacer i mam cała trase kiblowa zaplanowana hahahah w nocy z 4/5 razy
 
Dziewczynki! Tu mama czerwcowa 2015. Niedawno my byłyśmy ostanie na liście A tu już terminy na 2016 :eek
U Was początek my lada moment koniec :)
Życzę dużo zdrowia siły dla was i maluszków. Powodzenia!
Szybkiej "końcoweczki" i cudnego spotkania z maluszkiem ;-) a my sobie teraz poczekamy ;-)
 
Będę do was zaglądać póki nie przejdziecie w większości na zamknięty wątek. Takie początki są trudne i piękne jednocześnie :)
 
Zrobiłam teraz test ostatni jaki miałam :)
ImageUploadedByForum BabyBoom1431293435.915168.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1431293435.915168.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1431293435.915168.jpg
    7,3 KB · Wyświetleń: 52
reklama
Do góry