reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ja okres powinnam dostać tydzień temu. 1-2 maja, zatem to nie termin @. Może od zagnieżdżania? To chyba też za późno...
Kurde, boję się :-(
 
reklama
Emenens widoki takich testow lubię, znaczy ze wszystko jak należy .... a duphason hmm nie wiem jak po nim ....

Inis współczuję ...trzymaj się tam
...

Mali a w jakim wieku masz dzieciaczki .... zdrowiejcie ...

Saguaro odpoczywaj .... i do lekarza
 
Dzien dobry!
Saguaro - moze mialas opozniona owulacje i to wlasnie bylo zagniezdzanie. Zrobilam beta? Daj znac jak po wizycie
enemens- czekamy na info o Twojej Bedzie, od razu dadza Ci wyniki?
Ja mam wszystkie analizy kwri i moczu plus droga beta w srode, moj maz tez ma zrobic niektore badania, ktore zalecil lekarz i jak dostane w srode beta to od razu dzwonie do lekarza. Jestem przepelniona tyloma emocjami .
nic nikomu nie powiedzielismy i ja nie chce mowic chociaz to mega trudne nie podzielic sie tak cudowne nowina Ale chcialabym przeczekac okres zagrozenia i jak Bedzie wszystko pod kontrolujesz to wtedy powiedziec, co wy o tym myslicie? Moja mama jest w polsce ja we wloszech wiec jedynie jak bym mogla ja poinformowac to przez telefon lub internet Ale to nie jest to samo jak na zywo, wiec chcialabym to zrobic jak przyjedziesz do mnie w odwiedziny w lipcu pewnie.
u mnie sa juz takie upaly, prawie 40 stopni. Czy myslicie ze mozna sie opalac w ciazy np, twarz dekolt nogi, poza brzusiem oczywiscie?
 
Jak wszedzie :)
Ja mieszkam w małej miejscowości i wszystko jest wysyłane do Oslo wiec wyniki przychodzą we wtorek wieczorem to w srode sie dowiem.
Uroki małego zaludnienia na duzym terenie :)
 
Dziewzyny, to u mnie w ogóle nie można bety zrobić :D musiałabym jechac 30 km do labo które pracuje w takich samych godzinach jak ja.. wiec musiały mi wystarczyć testy :p
 
Ostatnia edycja:
Ja robilam raz betebna pocAtku i byla160 ale ja robie np. W poniedzialek a wynik w czwartek dopiero....m
 
Aktina ja tez 20km jezdze i tez, 8-16 ale mam poniedziałki wolne to zawsze sie udaje hehehe
I to jest przychodnia i punkt pobrań a labo to jak mowilam w Oslo :)
Jest mini szpital, tak oddział weicjski szpitala z Oslo, 25 km ode mnie w drugs strone ale wiecie, to nic takiego nagłego ze mna. Tam np pijanych kierowców wiozą na krew :) a moje hcg moze poczekac
 
reklama
ja raz kiedys robilam jak 3 miesiace po urodzeniu cory mtslałam ze znowu jestem w ciazy :) ale nie pykło :p a u mnie mam 3 minuty drogi do szpitala, tam wyniki różne robią, ale bety akurat nie :p
 
Do góry