reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Uuuu Inis wspolczuje ja zeby do pracy dojechac musialam okna potwierac i przeciag zrobic ale za to katar murowany
 
reklama
Inis ja rowniez wspolczuje. Ja sie boje 7 tyg. od tego tyg zaczelam wymiotowac w obu ciazach.

Ginger szczesliwego rozwiazania ;)

Emenems piekne kreski ;)

Ja dzisiaj musze skoczyc z corka do lekarza. Goraczkuje mi od soboty I kaszle. Mam nadzieje ze sie z synkiem nie zarazimy.
 
Ostatnia edycja:
Inis biedaku!!
A jak to jest? Tak po prostu ??? Bez mdłości?

Ja dzis pospalalm na 11.40 rodzinny.

W srode zaczne 6 tydzien... Mam nadzieje ze te przyjemności mnie ominą ..
 
Hej dziewczyny! Widzę, że u Was się kręci jak na karuzeli :-)
U mnie już lepiej. Z mężem pogodzona. Nawet powiem nieśmiało, że wpadł w szał planowania, bo niestety musimy zrobić reorganizacje w mieszkaniu i już planuje.
Ja jestem trochę załamana. Wczoraj zauważyłam na bieliźnie brązowe upławy, w zasadzie to wygląda jak taka krew z ostatnich dni miesiączki, jak macica oczyszcza się z resztek "brudków". W nocy i teraz brzuch tak mnie pobolewa jak na okres. Nie mam żadnego krwawienia, jak podcieram się papierem to jest trochę tej brązowej wydzieliny, ale minimalnie. Sama już nie wiem co robić.
W piątek bylam u ginekologa i powiedziala, że z tym usg to poczekać do 21.05, bo teraz nie będzie nic widać. Chyba pójdę prywatnie dziś Do kogoś, bo boję się, żeby nie stracić ciąży....
 
Nie, nic nie biorę. Zapisałam się na jutro do lekarza i pewnie mi da luteine itd. Jeśli dziś będzie źle to pojadę na izbę przyjęć lub prywatnie. Zastanawiam się czy nie zrobić znowu beta hcg z krwi, żeby zobaczyć czy rośnie.
 
Witam :)

Saguaro - fajnie, ze z mężem lepiej :) Co do bety to mysle ze dobry pomysł, tez miałam takie plamienie dwa razy, dzien po dniu, ale mam nadzieję, ze się nie powtórzy :) sprobuj się niem nie martwić, moze to termin @ ?? Mysle ze beta to dobry pomysł :)

inis - ojej współczuje .. to moze jak to juz ten czas to mnie wymioty nie dopadną :p w sumie w pierwszej ciąży tylko raz na początku mnie złapały, to może i tym razem będzie podobnie :)

Emenems- tak własnie, stoisz się malujesz a nagle robi ci się gorąco i już wiesz ze czym predzej musisz do kibelka :D ale oczywiscie ci zycze zeby pozostało na mdłosciach :)
 
reklama
Aktina hahah masakra :D

Saguro daj znac jak beta :)

Ja od srody bede brac duphaston i juz kolezanka uświadomiła mnie ze od niego sa mdłości ... Ehhh
 
Do góry