reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kwietniowe mamy 2025

reklama
Dziewczyny, po wiadomości poniedziałkowej, gdzie dowiedziałam się, że rosną u mnie dwie małe fasolki, miałam dwa dni wyjęte z życia. Strach mnie przerósł, nie mogłam dość do siebie, zaczęłam sobie wpajać, że z mężem sobie nie poradzimy. Ale powiem Wam, że nagle to wszystko minęło, zaczęłam szukać plusów w ciąży bliźniaczej dwujajowej, wsparcie męża, moich rodziców, teściowej dało mi takiego powera, że teraz nie mogę doczekać się dwóch moich bobasków! ❤️ Stwierdziłam, że i tak chcieliśmy zawsze dwójkę , a teraz Bóg dał nam taką możliwość, będą chowały się razem, zawsze będą miały siebie! 🥰
 
Dziewczyny, po wiadomości poniedziałkowej, gdzie dowiedziałam się, że rosną u mnie dwie małe fasolki, miałam dwa dni wyjęte z życia. Strach mnie przerósł, nie mogłam dość do siebie, zaczęłam sobie wpajać, że z mężem sobie nie poradzimy. Ale powiem Wam, że nagle to wszystko minęło, zaczęłam szukać plusów w ciąży bliźniaczej dwujajowej, wsparcie męża, moich rodziców, teściowej dało mi takiego powera, że teraz nie mogę doczekać się dwóch moich bobasków! ❤️ Stwierdziłam, że i tak chcieliśmy zawsze dwójkę , a teraz Bóg dał nam taką możliwość, będą chowały się razem, zawsze będą miały siebie! 🥰
ja jestem taka właśnie niespodzianka, a mama miała oprócz nas jeszcze starszą córkę, na pewno nie planowali mieć trójki dzieci. Potwierdzam wszystko co napisałaś, bliźniaki mają wbrew pozorom swoje plusy. ;)
 
Dziewczyny, po wiadomości poniedziałkowej, gdzie dowiedziałam się, że rosną u mnie dwie małe fasolki, miałam dwa dni wyjęte z życia. Strach mnie przerósł, nie mogłam dość do siebie, zaczęłam sobie wpajać, że z mężem sobie nie poradzimy. Ale powiem Wam, że nagle to wszystko minęło, zaczęłam szukać plusów w ciąży bliźniaczej dwujajowej, wsparcie męża, moich rodziców, teściowej dało mi takiego powera, że teraz nie mogę doczekać się dwóch moich bobasków! ❤️ Stwierdziłam, że i tak chcieliśmy zawsze dwójkę , a teraz Bóg dał nam taką możliwość, będą chowały się razem, zawsze będą miały siebie! 🥰
Na pewno dacie radę! Zawsze jest strach jak to będzie! 🥰
 
reklama
Dziewczyny, po wiadomości poniedziałkowej, gdzie dowiedziałam się, że rosną u mnie dwie małe fasolki, miałam dwa dni wyjęte z życia. Strach mnie przerósł, nie mogłam dość do siebie, zaczęłam sobie wpajać, że z mężem sobie nie poradzimy. Ale powiem Wam, że nagle to wszystko minęło, zaczęłam szukać plusów w ciąży bliźniaczej dwujajowej, wsparcie męża, moich rodziców, teściowej dało mi takiego powera, że teraz nie mogę doczekać się dwóch moich bobasków! ❤️ Stwierdziłam, że i tak chcieliśmy zawsze dwójkę , a teraz Bóg dał nam taką możliwość, będą chowały się razem, zawsze będą miały siebie! 🥰
Myślę, że na początku każdego mogłaby przytłoczyć taka wiadomość, szczególnie przy pierwszej ciąży 🙈 Super, że masz takie wsparcie najbliższych i umiesz się cieszyć, to naprawdę wielkie szczęście 💕
Ja po pierwszym roku z synem bardzo zaczęłam odczuwać, że nie ma właśnie rodzeństwa, więc u was ten problem od razu z głowy 😃
 
Do góry