reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Mali ale beta teraz będzie wyzsza zobaczysz ...moze ovulacja byla później poprostu ;-)

Inis noo mnie tez po bokach nawalaja .... tak jakby od pach ....

Aktina ja też sobie zapodalam ta aplikacje asystenta ciazowego ;-)
 
reklama
Witam wszystkie mamusie:-D jak wam mija niedziela? My dziś po spaliśmy ze ho ho za hw ile śmiga my na miasto się poplatac :-) oczywiście zero jakich kolwiek objawów. ...:eek: no nie wiem czy to dobrze czy źle? Hmmm no tyle co piersi bolą a tak to nic .... a jak u Was z objawami? Jakieś zmiany? Milej niedzieli;-)
 
Dziewczynki mam pytanie, kiedy powiedziec szefowi w pracy o ciazy? Jak to u was bylo? Ja jestem w 5 tygodniu i 4 dni[emoji2]
 
Karolina E- też mam ten sam problem, ale powiem jak chyba dostanę potwierdzenie od lekarza

Ja mam przedpotopowy telefon, więc żadnej aplikacji sobie nie ściągnę :(

Z objawów nadal ból piersi, a dzisiaj doszło to ciągnięcie w podbrzuszu- chyba macica się rozciąga, a że wcześniej miałąm cesarkę to boli :( I pewnie jeszcze od tego spania wczoraj na maleńkiej kanapie. Chociaż pochodziłam trochę z Młodą na spacerze i ciut lepiej
 
Karolina E - ja będę czekać aż lekarz potwierdzi i wtedy powiem. Ciekawe jak to będzie ;)
 
U mnie wszyscy czekali na wynik testu hahahaha takze u mnie od -6 tygodni ( stymulacja) szefowie wiedzieli.

A nie wiem jak prawo w Polsce stanowi o kobietach w ciazy, kiedy trzeba powiedxiec i to tak raczej chyba mega indywidualne .. Czy szef fajny czy nie

Mnie piersi troche bola jak dotykam, e podbrzuszu czasami ćmi ale nic większego poki co.
Jutro wizyta u rodzinnego :)
 
reklama
Ja bylam na kontroli w sobote i widac pecherzyk ciazowy z cialkiem zoltym i pani doktor powiedziala ze wszystko jest ok. Pierwsza beta 2227 a druga 4700, progesteron 95. Na nastepna wizyte ide 25.05 i juz sie nie moge doczekac!!! Najchetniej to bym calemu swiatu wykrzyczala ze jestem w ciazy. To moje pierwsze dziecko[emoji2][emoji2][emoji2][emoji173]️
 
Ostatnia edycja:
Do góry