reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ciao dziewczyny! Dolaczam do waszego grona i bardzo mi Milo z tego powodu! Mam na imie Iga, 30 lat mieszkam i pracuje we wloszech, na poludniu w regionie Calabria, skad pochodzi moj maz, to Bedzie moje pierwsze dziecko, jestem w bardzo wczesniej ciazy, bo koncze wlasnie 3 tydzien, jestem po dwodh testach ciazawych i analizie krwi na obecnosc beta, wszystko pozytwyne, czuje ze moj termin to polowa stycznia. Bylam juz u lekarza nawet zrobil mi badanie Ale jeszcze nic nie widzial bo to wczesnie, przepisal kwas foliowy, zaprzestanie uprawiania sportu( jestem instruktorka zumby) oraz powtorzenie badanie beta w srode czyli za 3 dni oraz mase innych analiz krwi i moczu, ktore zaleca sie ciezarnym. Hmmmm..... Ciezarnym,mam mieszane uczucia do tego slowa, jednak lepiej uzywac slowa stan blogoslawiony lub wlasnie jak jeszcze okresla sie kobiety przy nadziei? Lekarza mnie zwazyl, zadal pytania o ogolny stan zdrowia, podal kilka rad co i jak jesc i powiedzial ze moge przytyc nie wiecej niz 1 kg miesiecznie. Teraz czekam na wyniki srodowego testu beta aby zobaczyc czy i jak przyrasta i Bede sie z nim kontaktowac i zaleci kolejne wizyte i mam nadzieje, ze wtedy juz ujrze upragniona kropeczke! Milo mi bylo zaprezentowac sie !
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja rowniez witam nowe mamusie ;)

Ja po tescie. Wyszla bardzo ale to bardzo blada kreska, ledwie zauwazalna. Czekam z niecierpliwoscia na wtorkowa wizyte.
 
Mali - ty to masz czuja :)

Witaj tutti frutti! Mi wyrażenie " jestem w ciazy " ciezko przez usta przechodzi
 
Dzien dobry i Dziekuje za mille przyjecie! Pozdrawiam z rzymu, prowadze dzis kurs przedluzania i stylizacji rzes, bo tym sie zajmuje we wloszech poza zumba
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 61
  • image.jpg
    image.jpg
    10,1 KB · Wyświetleń: 57
Trochę sie obawialam czy będę mogła pracować ale lekarz nie widział przeciwwskazań, muszę tylko pracować z maska na twarzy zeby nie wdychać odoru kleju i wietrzyć pokój gdzie robię rzęsy, pewnie pózniej będzie mi tez trochę prace utrudniał brzuch jak będzie duży ale poloZe wyZej klientki na łóżku !! ZUMBA niestety na kolejne 9 miesięcy odchodzi !!! Narazie jeszcze nic nikomu nie powiedzieliśmy jak będziemy mieć pewność po kolejnej wizycie u lekarZa to wtedy zdecydujemy czy powiedzieć najbliższym chociaż ja jestem za tym aby zrobic to po pierwszym trymestrZe jak juz minie ryzykowny period! o tym myślicie? Chociaż będzie mi bardzo trudno bo jestem przeszczesliwa! W klubie fitness powiedziałam ze mam kontuzje kolana i narazie moge prowadzić zajęć .
 
Ostatnia edycja:
U mnie w pracy wszyscy wiedza, ale rodzinie w Polsce powiemy po pierwszym trymestrze akurat jestesmy wtedy w Polsce :)
Dziwne ze nie mozesz cwiczyc bo taniec i lekki jogging sa wskazane w ciazy
 
reklama
Tutti frutti jaka piekna beta ;) gratuluje.

U nas ze prawdopodobnie jestem w ciazy wie tylko kuzyn. Nikomu Jeszcze nie mowimy bo po co. Sama nie jestem pewna. Boje sie ze cos jest nie tak.
 
Do góry