reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Dzień dobry ....

Mali dobrze ze wyszło cokolwiek ....

Tuti piekne testy,ladna beta .... no i fajnie ze jesteś ....

Emenens ile masz jeszcze ukrytych talentów ? ;-)

Wiecie ze obudzilam sie ok 4 i juz nie moglam zasnąć. ... Potem gdzieś tam na godzinę kimnelam ale mlody juz wstal ....
A cycki tak mnie po bokach bola grr a was jak ?
Katar meczy .... i gardlo z lekka ....
Za oknem deszczowo a mlody zazyczyl sobie naleśniki na śniadanie ....
 
reklama
Na zdjeciu prawie wcale nie widac kreski ;/
Ja nadal nie mam zadnych objawow...
 

Załączniki

  • 1431244916607.jpg
    1431244916607.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 68
Mali widac cień :D ja widze :)

Ja wstalam o 6 ale pisac nie chciałam zeby debila z siebie nie robic :)
Dzis chce naciągnąć meza na wycieczkę w gory bo piekna pogoda
 
Tutti- super kreski :) Też się dziwię, że nie kazał Ci lekarz ćwiczyć, szczególnie że ćwiczyłaś wcześniej regularnie

Mali- a jednak :) widać, widać. :)

Emenems- idźcie i korzystajcie. U mnie na deszcz się zanosi, a miałam wyjść właśnie

Moja Młoda też po 6 dziś wstała. Zero litości.

Coś mnie dzisiaj brzuch boli. Jakby mięśnie, ale akurat na wysokości blizny po cesarce. Możliwe że od spania wczoraj na kanapie (1,2m), zwinięta w kulkę spałam. Ale już się martwię
 
Cześć dziewczyny :)

aktina - jak chcesz rozgrzewające plastry na ból głowy to jest odpowiednik Apap Ice i nazywa się Apap Thermal :) Po prostu grzeje a nie chłodzi.

karoolynka - witaj :) czekamy więc na betę jutro, będzie ważny dzień :yes: a teraz nie martw się na zapas, to w niczym nie pomaga ;)

Simka
- ja też poradników nie uznaję, książkę mam w domu odnośnie ciąży bo jest ciekawa no i została mi jeszcze z czasów pisania pracy licencjackiej :) ale Dziennik to mi się przyda, bo lubię notować :yes: a te albumy śliczne!

SeeYou - będzie się działo w poniedziałek ;)

Karola, Emenems - dołączę do Was - my też się szykujemy na chłopaka :-D

Emenems - a domek śliczny :)

Anula - ja też się oszczędzam i to nie jakoś umyślnie tylko chyba naturalnie samo przychodzi :) mnie też cycki bolą, nie jesteś sama hehe. I właśnie po bokach, dziwnie.

KarolinaE - gratuluję :) Jest nas tu kilka długoletnich staraczek więc wiemy jaka to radość :)

Tutti-frutti - gratuluję Tobie też! :) bardzo wyraźne krechy na teście.

Mali - Piękny test no i ja tam widzę cień kreski gołym okiem także nie masz co się martwić :)



Haha Wy mówicie o jedzeniu... ja żre wszystko jak wariatka! Tylko zdrowe rzeczy oczywiście i wartościowe ale nie zmienia to faktu, że pochłaniam. Mdłości nie mam żadnych a mimo to schudłam 1 kg od czasu kiedy się dowiedziałam! Muszę lekarza podpytać czy to normalne :p
 
inis- normalne. ja w pierwszej też nie wymiotowałam, a schudłam z początku ze 2-3 kilo
 
inis oo to może uratować moja głowę :) dzięki :)

mali ja tam widzę super kreskę sama po takiej juz byłam pewna !!
 
reklama
a ci do poradników to i ja zaczynam zapisywać trochę w tej aplikacji asystent ciążowy a to wiadomo łatwo może zginąć wiec nie wiem czy nie lepiej coś w papierowej formie :)
 
Do góry