reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Marzenka to może to tak jak u mnie było pęknięcie naczynka z łożyska. Ono jest bardzo mocno ukrwione. Daj znać jutro jak się czujesz. I koniecznie po wizycie.

Pyscek przed każdą wizytą zawsze odczuwa się lekki stresik. Na pewno wszystko jest ok. :-) Daj znać zaraz po!
 
paulettah tak tak po czymś słodkim dziecię się rusza :) ale ja jak na lew boku leżę to nie bardzo, szybciej na plecach :) ale teraz już i na siedząco czuje :)
 
Hej wszystkim! :-)

Marzenka jak tam po nocy? Spokój? Jak się czujesz?

Aktina będę musiała wypróbować ten sposób. Może uda się poczuć wyraźniej coś.

A tak w ogóle to kiedy ruchy są na tyle wyraźne, że można poczuć jak się rękę przyłoży?
 
juti pewnie różnie tak samo jak z pierwszymi dzidzia musi trochę masy o mięśni nabrać myślę jak z pół kg będzie mieć to już wyraźnie będzie coś czuć :)
 
Hej wszystkim! :-)

Marzenka jak tam po nocy? Spokój? Jak się czujesz?

Aktina będę musiała wypróbować ten sposób. Może uda się poczuć wyraźniej coś.

A tak w ogóle to kiedy ruchy są na tyle wyraźne, że można poczuć jak się rękę przyłoży?

Moja droga jak juz mowilam zalezy gdzie maz łożysko jak na przedniej ścianie to amortyzuje to i po 20 ty bedziesz zaczynała czuc po 22 moze maz
 
Hej wszystkim! :-)

Marzenka jak tam po nocy? Spokój? Jak się czujesz?

Aktina będę musiała wypróbować ten sposób. Może uda się poczuć wyraźniej coś.

A tak w ogóle to kiedy ruchy są na tyle wyraźne, że można poczuć jak się rękę przyłoży?

Jak masz łożysko na przedniej ścianie to możesz bardzo późno poczuć. Zwykle dziecko przysuwa się do źródła ciepła więc kiedy przyłoży się rękę to też poczujesz. Do 22 a nawet 24 tygodnia jest czas żeby poczuć ruchy, minimum 10 dziennie - będziesz musiała liczyć ;). Jak się chodzi to dziecko jest kołysane i śpi, jak Ty odpoczywasz to dziecko się odzywa. Ale spokojnie, jeszcze mamy czas na ruchy, później się nam odechce :p
 
reklama
No na przedniej właśnie mam. ehhh... biedny ten mój mężuś. W ogóle jednak my mamy lepiej, bo możemy wcześniej poczuć nasze maleństwa i jakoś urealnić sobie to wszystko. Choć mój już bardzo by chciał. :-)

Emenems, przesyłam CI link z bloga tej znajomej z recenzją tego wózka, co Ci wczoraj pisałam: Bumbleride Indie 2013 - indiealna terenówka - Mamy Gadżety
Ty jest na tapecie wersja trzykołowa. Ale jest model 4, który właśnie ma 4 kółka.

A tu info, dlaczego nie powinno się przewozić dzieci w fotelikach w zimowych kombinezonach: fotelik.info :: Jak przewozić dziecko w foteliku zimą? -

A tu przykład obiecany kombinezonów/śpiworków do fotelików samochodowych: Śpiworki do fotelików | sklep dla dzieci TOMI.pl

Tu są akurat do Maxi-Cosi, ale każda firma robi takie do swoich. To już się dobiera pod konkretny fotelik. Ale tak dla przykładu wrzucam. :-)
 
Do góry