reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

witam,dopiero mam chwile żeby zajrzeć,sprzatałam dziś po remoncie,bo nie mogłam patrzeć na bałagan a jeszcze pół korytarza do wytapetowania i kooooniec:-Djutro jade odebrać wyniki z genetycznych,moj jedzie w delegacje wiec zostaje mi pociąg:-/ masakra
 
reklama
Monii nie przesilaj się za bardzo. Daj znać jak będziesz miała wyniki.

Marzenka co u Ciebie? Jak plamienie? Byłaś u lekarza?
 
Marzenka co u Ciebie? Jak plamienie? Byłaś u lekarza?

Skończyło się tylko na tym jednym plamieniu i przeszło, więc nie pojechałam do lekarza. Jutro o 18:00 pójdę. W ogóle na USG genetycznym 17 lipca wszystko było idealnie :) Teraz to plamienie i brzuch.. Myślę, że przesadziłam z ilością USG i przez to coś dziecku zrobiłam :( Ja od początku ciąży miałam już 8 USG (pierwsze 31.05.2015). I może go uszkodziłam tym :/ Jutro pójdę i znowu mi będzie chciał zrobić USG :(( Nie wiem co mam zrobić...
 
Ostatnia edycja:
Skończyło się tylko na tym jednym plamieniu i przeszło, więc nie pojechałam do lekarza. Jutro o 18:00 pójdę. W ogóle na USG genetycznym 17 lipca wszystko było idealnie :) Teraz to plamienie i brzuch.. Myślę, że przesadziłam z ilością USG i przez to coś dziecku zrobiłam :( Ja od początku ciąży miałam już 7 USG (pierwsze 31.05.2015). I może go uszkodziłam tym :/ Jutro pójdę i znowu mi będzie chciał zrobić USG :(( Nie wiem co mam zrobić...

Usg nie ma wpływu negatywnego na dziecko ja tez miałam dużo usg bo aż 8 ale to dlatego ze przy bliźniakach są częstsze wizyty i na początku misza mocno sprawdzać czy wszystko oki i jakoś dzieciaczkom nic noe jest wiec sie noe schizuj na zapas :)
 
Usg nie ma wpływu negatywnego na dziecko ja tez miałam dużo usg bo aż 8 ale to dlatego ze przy bliźniakach są częstsze wizyty i na początku misza mocno sprawdzać czy wszystko oki i jakoś dzieciaczkom nic noe jest wiec sie noe schizuj na zapas :)

Dokaldnie - usg moze denerwować dziecko jak nie lubi fal ale nic pozatym :) ja tez juz kilka miałam chyba z 6
 
reklama
Do góry