reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

rowniez zycze milego dnia! tutti zazdroszcze takiego widoczku!
u mnie sloneczko od rana,az cbce sie wstac a potem lece z corka na basen :) buzka
 
reklama
Tez sie widokami pochwale zupełnie odmiennymi od tutti!!!( piękny widok!!!)
To u mnie pod domem w styczniu
ImageUploadedByForum BabyBoom1431753562.266040.jpg

A teraz mam juz jasno od 3 i tez ciezko zr spaniem ;) za miesiac bedxie jasno prawie cały czas
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1431753562.266040.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1431753562.266040.jpg
    33,9 KB · Wyświetleń: 54
Witajcie
Seeyou córkę mam z 3 ciąży. 2 razy puste jajo płodowe, później cud, a potem 2 razy ciąża obumarla w okolicach 7-8 tydzień. . Też zawsze myślałam ze poronienie to krew i bóle a ja nigdy nic takiego nie miałam. Sorki za smecenie....
U nas też zapowiada się bardzo ładny dzień
Miłego dnia życzę!
 
Martaha to kurde gruba diagnostyka by sie przydała .... Bo gdzies czytałam ze kobiety puste jajo maja raz w zyciu a ty dwa plus ciaza obumarła..., tez wlasnie wiem se to nie krew i siestrasznie najbardziej trgo boje usg za 2 tygodnie czy nie ma pustego jaja albo czy nie obumarła,.... Bede sie zamartwiać tym bardziej ze u nad nie wiadomo czemu nigdy nie mogłam zajsc naturalnie wiec wszystko moze mi dolegać i stad ta niepewność
 
Joa nie gadaj ze tam hotel bezie !!!! Ale pomysl ze tam raczej kloca nie walna.... To jest jak sie jedzie na wsrszawe nie ? :) znaczy na wislinke ? Nie marudz mi i tak sir podoba ..... Lubie Polskie widoki:) czesc duszy zawsze tam bedzie :)
 
reklama
Kurde nawet nie moge sobie wyobrazic gdzie oni to "wcisnęli ":D wez mi cyknjj jak bedziesz na spacerze fote z drugiej perspektywy :D

Ja teraz jsk prxyjezdzam to jestem w straszynie mam mam mslutki pokoj z kuchnia tatka kawalerka przy domu moich rodzicow :) a całe zycie na zaspie :) oni sie tam przeprowadzili za miasto jak juz w Norwegii byłam.
Ej Joa no to musimy isc na spacer nad Motławę "na turystę" jak bede no wez no :D zawsze ide na starówkę na turystę hahahaaha

ImageUploadedByForum BabyBoom1431756827.215548.jpg

Mam te turystyczne zdjecia hahahaha tylko kazdy sir pyta czemu moj maz sie nie uśmiecha - odpowiedz bo nie :D i tak dobrze ze udało mi sie go na selfie turystyczne namowic :)

Pracowałam w Piwnicy Rajcow na długiej kilka lat masę czasu temu i widziałam tych turystów i te foty pod Neptunem non stop heheh tez musiałam miec
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1431756827.215548.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1431756827.215548.jpg
    38,5 KB · Wyświetleń: 46
Do góry