reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
To i ja się nieśmiało witam. Na forum trafiłam przypadkiem i myślałam, że tak wcześnie jeszcze nikogo nie będzie a tu takie zaskoczenie:-) Om 6.04 termin porodu na 10.01.15 a termin u gina na 1.06. Ja już zaprawiona w bojach mam 14-latkę i 14-miesięczniaczkę na stanie ;-) Mam nadzieję, ze zostanę do końca i tym razem będzie chłopiec. Mam 36 lat i jestem z warmińsko-mazurskiego.
Witam się ciepło i zdrowia wszystkim życzę
 
Witamy kropka☺
Powiedzial m8 gin ze ok. Jesli niema uplawow i krwawienia to jest dobrze. ☺
 
Witaj kropka! Ja z chęcią korzystam z rad doświadczonych dobrze ze jedtes :) ja 33 lata i pierwsza ciaza wiec wszystko nowe :)
 
Karola to wychodzi na to ze bóle na prawdę od blizny czyli reszta ok :) dobrze ze w domu jesteś nie w pracy ...

kropka witaj :) no my tu juz od pierwszych objawów działamy :) fajnie ze zajrzałas :)
 
Tak dokladnie ☺ uspokoilam sie troszke. Ta ciaza jest zupelbie inna niz pierwsza ale wszyscy mowia ze kazda inna :p
 
Z tym doświadczeniem to może być trudno bo o każdej ciąży dowiadywałam się przypadkiem- objawów poza zatrzymaniem miesiączki brak:D Na razie siedzę i dziergam szaro-błękitny kocyk dla chłopca mam nadzieję, że się przda;-)
 
Ja tez chce chłopca hehehe dziergać nie umiem :( ale mowie o dziecku on hehehe a jak reszta rodzeństwa ? Juz wie ?
 
reklama
Do góry