reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Moze wiesz - ale strasznie nagle zatęskniłam za przerzucaniem ciężarów i sztangi ...gęba poszarzała jakos , zmarszczki wylazły, ehhh szkoda gadac :D mowie ci samopoczucie z d**y

JesCze moich wynikow z poniedziałku nie ma ... Moze koło 15 beda
 
reklama
Hahahahha no mam jeszcze jedno hobby robienie mebli co z powodu syntetyków jakie uzywam do odnawiania tez odpada....mam dwie szafki stare co czekają na restauracje ....

Takze tego - poki co siedze w biurze nic sie nie dzieje A ja sie użalam nad soba
 
dziewczyny widze ze niektóre bardzo do siebie odebraly mojego posta ze niby za bardzo nad sobą kwaczą. NIe było to moja intencją.
chodziło mi o to ze stres związany z oczekiwaniem na wynik bety i ewentualnym niewspołmniernym jej przyrostem do wyliczonych przez nas tygodni ciazy moze byc bardziej szkodliwy. a co do brania róznych spoecyfików to znam przypadki ze panie dowiedziawszy sie ze sa w ciąży "profilaktycznie" biora wszystko co podapadnie. NIe chcialam dotknąc którejś z was co musi brać leki bo tak wynika z przeszłości ze tak ujme ginekologicznej po poronienieach itp.
takze wiem cos niecos o tym chocby strach przed porodem. Nic sie nie balam bo skoro tyle kobiet rodzi to co ja nie dam rady/ Jednak przez niekompetencje lekarza przyjmującego mnie do szpitala musialm miec CC i syn na patologoi noworodka potem lerzal.

Emenems a czemu zarzycilas cwiczenia? gin zabronił czy powody zdrowotne. Mi w poierszew ciazy lekarz mowil ze jak ktos aktywny byl przed ciąża to jak najbardziej w ciazy dalej aktywny ma byc tylko z umiarem i bezpieczny sport. przerzuc sie na basen moze?
 
Ostatnia edycja:
Ja jestem po invitro i poronieniu wiec nie moge ryzykować pierwszego trymestru musiałam zarzucić wszystko podczas stymulacji ....
 
to nie doczytalam. Ale potem jak bedzie ok po 1trymestrze to chyba nie powinno byc przeciwskazan? ale chodzic mozesz i spacerować to nie wiem popytaj lekarza czy lekkie plywanie na basenie jest przeciwskazaniem. Zawsze to jakiś ruch i więcej miesni zaangazowanych niz zwykly spacerek
 
No nasz racje :) tylko ja sie poki co boje basenów zeby nic nie złapać ....

No mam taka nadzieje ze w 2 trym bede mogła wrocic :)
 
A co do lekow ja sie z toba zgadzam i czasami mam wrażenie ze lekarze tez tsk postepują ... Ja nie chce byc mądrzejsza od lekarza ale jak na pytanie po co mam brac estrofem skoro estradiol mam w normie ( leakrz z pl przez teelfon nie tutaj ) to mi mowi - bo tak sie bierze po ivf.... No sle dslej nir dsotalam odpowiedzi czemu mam brac jak jest w normie ....
Takze ja nie biore bo on jest dosc kontrowersyjny, progesteron biore akurat ale nie bede brac czegos mega profilaktycznie co jest niebezpieczne dla ciazy
 
tak apropo leków ... łyknełam przed chwilą nospe zamiast foliku haha taka w monitor wpatrzona dopiero po smaku poznałam ;/ kształt i kolor ten sam :) no nicc..

ale się u nas burza zaczyna :)
 
reklama
Hahahahah no podobne :D dobrze ze to tylko no spa :)

U nas mega słońce.... Za godzine koncze i nie moge sir doczekac az z tej nory wyjde
 
Do góry