reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

no na szczescie nic innego nie mam hehe :) Kurcze jak ci dobrze, ja jeszcze do 17 kibluje :( :( :( a znowu nie mam co robić :p
 
reklama
Ja tez juz nie ... Teraz przez ciąże nie wyciągam takich tam ******* z chłodni pod koniec zmiany ( robie listy zamowien na kolejny dzien i jak mam gotowe musze zawsze pare rzeczy wyjac z chłodni by odmrozilly sie ) teraz kto inny przychodzi - dzis moj maz wpadł to wyciagnac to wogole nie mam juz co robic - byle co 15.
Oczywiscie mogłabym 20 raz sprawdzic czy wszystko ok ale zAsada taka - jak masz zrobic blad to chociaz 30 razy sprawdzisz to blad i tak zrobisz :D staram sie nie zwariowac i byc dokładana i tyle.
Kiedys w domu analizowałam listy godizne jeszcze .....haahaha
 
Wracając do aktywności fizycznej. Wczoraj byłam na basenie i w jacuzzi siedziały 2 kobietki z malutkim dzieckiem, takim ok 2 miesięcznym. Woda strasznie chlorowana, czy takiemu maleństwu nie zaszkodzi takie siedzenie? Pytam bo sie nie znam ale zdziwił mnie Ren widok.
 
Wracając do aktywności fizycznej. Wczoraj byłam na basenie i w jacuzzi siedziały 2 kobietki z malutkim dzieckiem, takim ok 2 miesięcznym. Woda strasznie chlorowana, czy takiemu maleństwu nie zaszkodzi takie siedzenie? Pytam bo sie nie znam ale zdziwił mnie Ren widok.
Mi lekarz zabronil wchodzenia do jacuzzi z dzieckiem ale tylko z tego wzgledu ze ma wade serca sadze ze w innym przypadku by nie bylo chyba zadnyxh przeciwskazan. Tak samo w basenie chlorowana woda.
 
Joa.Le a ja wiem? ja bym się bała.. gorąca woda, tyle zarazków ;/ mooze na chwile ale zadługo to nie ..

Emenems - masz racje nie ma sie co denerwowac, az kierowca mnie dzis pyta co ja taka spokojna jak nam ktoś ładunek podkupił, on by juz dawno komputer wyrzucił haha no co ja moge, co się bede stresowac czyms na co nie mam wpływu :p Tylko spokój moze nas uratować :D
 
Aktina - dokładnie ! Nie ma co sie denerwoeac w pracy , czasami sie robi bledy nie celowo najwazniejsze ze spokojem je umiec naprawic:)

Humor mi sie poprawił tym hcg troche :)
 
Teraz juz 4 raz pisze wrrrrrr. Dostalam luteine 2x1 szyjka ma 4cm, widzialam serduszko, ciaza jest mlodsza niz wynika z om ale wszystko ok. Brzuch moze bolec albo od blizny pi cesarce lub od tego ze mam tylozgiecie i macica pcha i moze bolec.
 
reklama
Karola - czyli wszystko ok :) dobrze ze sie odezwałas ! A serduszko.... Jak ja bym juz chciała! Szczęściara
 
Do góry