reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Ooo niemyslalam o olx patrzylam na bookingu gruponie gruperze godella i wogole w roznych miejscach.
 
reklama
my pod Białymstokiem to w góry daleko :) ale Ciocie tam mam to droga znana, często jeździmy. . a dokładniej kiedyś jeździliśmy bo teraz tylko praca, praca i praca
 
Baby czuje sie dzis jakos srakos - nie wiem jak to określić bo niby nic konkretnego ale mam wrażenie ze mi słabo chociaz wzzystko ok w brzuchu lekko kreci ( tym ciążowym ) i od trgo chyba mam mdłości - mowie chyba bo nie wiem .... Łeb mnie boli i ogolnie poszłabym do domu lezec - czyli takie ogolnie samopoczucie do bani jednym słowem
 
Tutti a ty tez jestes osoba aktywnie uprawiająca sport pwoeidz mi jak sobie radzisz z tym ze nie ćwiczysz ? Bo mi to na psyche zaczyna wsiadać :( czuje sie ociężała brakuje mi tej energii z treningów .... Nie potrafię tego niczym zastąpić :(
 
Emenems ja np robiłam pare tysięcy km rowerem i teraz strasznie mi tego brakuje! Ale na szczęście mam psa i musze z nią robić codziennie co najmniej godzinny szybki spacer. To mnie trochę ratuje. Jeżeli lekarz nie będzie miał przeciwwskazań to zalecam długie spacery:) Jak zapytałam o rower to lekar niby pozwolił ale kazał uważać bo mozna mieć nagły zawrót głowy i spaść wiec póki co nie jezdze.
 
Jakos mnie dxis wszystko wkurza - normalnie bym se poszła na silownie po pracy zmęczyła pobierała i zadwolona była - taki dajny trening na drążku tez zaczelam robic i juz mi niezłe szło podciągnie i koniec - za rok to ja ostro w plecy bede .... Wieksze marudzę ale mam taki dzien akurat , to ten dzien gdzie nie potrafię myślec ze wszystko dla dziecka i zeby sie poświecić
 
reklama
Do góry