reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Moj maz pojedzie tam po pracy czyli przed 12 bede miec .
Mam nadzieje ze se długiego weekendu nie zrobili b owczarek było wolne .. A to tutaj czasami bardzo prawdopodobne
 
My jakies2-3godzinki wg. Gpsa ale niebylismy nigdy a chcemy jechac gdzies indziej niz do zakopca.... moze macie jakies ciekawe miejscowki gdzies w polsce gdzie ciezarowka ktora niedlugo bede bedzie mogla pospacerowac z corcia mezem i znajomymi :-)
 
emenems Warmia :D kurcze ja kilka razy sprawdzałam jak nasza miejscowość będzie się nazywać i dalej nie wiem hahaha
 
Karola a może biały Dunajec. wąwóz homole. . na spacerki super miejsce nie za bardzo skomplikowane trasy i ładnie tam, byłam w pierwszej ciąży jakoś w 16-17 tygodniu :)
 
Karola my to w Rabce aż spalismy u cioci mojej hehe trochę daleko :) może na olx poszukaj jak w tamtym roku znalazłam tak cudne mieszkanie takie jak chcieliśmy we Władysławowie na dwa dni niecałe przed wyjazdem :)
 
reklama
Tez chciałam w góry ale mój się uparł mazury i Mazury :p także to jeszcze do konsultacji :)
 
Do góry