reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Sportowy mam jeden biały (reszta za mała już pod biustem) i dwa czarne normalne większe kiedyś mi mama kupiła i są ok wiec chyba póki co przeżyje :D
 
reklama
Emenems, ja nie wiem o co bym zapytala polozna. Ostatnio u lekarza mialam pytania odnosnie lekarst ktore przyjmuje co moge a czego nie moge takie bzdury
 
ja dzis chyba przegiełam :( bo brzuszek mnie boli po lewej stronie :( mam nadzieję,że wszystko bedzie dobrze... a jak u Was brzuszek boli na dole jak na okres - tzn że rozciąga się :-p
 
Emenems, mi mama z Norwegi zwozi pampersy i zelki :D ja jestem zelkozerca
 

Załączniki

  • 1436902086843.jpg
    1436902086843.jpg
    29,6 KB · Wyświetleń: 34
Mnie w ogóle brzuch nie bolał, ani nie boli, czasem się zdarzy, że coś pociągnie ;-)
Innabajka przyłączam się do klubu, UWIELBIAM WRĘCZ KOCHAM żelki, w szczególności te kwaśne ;P
Mój mąż jeszcze wtedy chlopak jak pracował w Belgi i wracał to swoim siostrom, mamie przywiózł jakieś fajne wina, likiery, a ma wielką reklamówkę przeróżnych żelków :p
Wszyscy się śmiali ;)
 
reklama
Do góry