reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ostatnia edycja:
Coś ta pogoda źle na mnie działa, po południu była masakra, głowa zaczynała mnie boleć i postanowiłam się zdrzemnąć. Ale z trzylatką to nie idzie, co chwilę łaziła, budziła mnie, skakała po łóżu, więc po dwóch godzinach próby spania wstałam z większym bólem głowy niż się kładłam :( Ale poszliśmy na wieczorny spacer i ciut przeszło

Emenems- w sumie ja po roku szukałam pracy, bo miałam dosć siedzenia w domu :p teraz też się w domu duszę, chociaż za swoją praca nie przepadam, bo mam za daleko
Ja też jeszcze nie znam płci i też dopiero na połówkowym się dowiem

Jako takiej przerwy w cv nie ma, bo mając umowę to mamy papier, gorzej jak ta umowa się kończy w trakcie ciąży. Ja mam w planach kurs foto lub grafiki i skończyć policealkę, bo zrobiłam licencjat, a później magistra mi się nie chciało tylko zaczęłam technika administracji, mam skończone 3 semestry, został mi ostatni, ale jakoś motywacji nie mam. Ciągle mi zamykali szkoły, ciągle przenosili, więc te 3 semestry robiłam przez 4 w czterech różnych szkołach. Poza tym ja jako marketingowiec mogę blogowanie i różne formy współpracy wpisać w cv, więc źle nie jest :)
Ale marzy mi się własny interes fotografia dziecięca, ew. rozszerzyć o grafikę i reklamę.

Co do opieki nad maluchami to moja mama na emeryturze, teściowa nie pracuje, więc pewnie pomogą, poza tym mąż ma taki system pracy, ze częstow tygodniu jest w domu. A mam nadzieję żłobki bedą tańsze (moze dostaną dofinansowanie z miasta), to do żłobka pójdzie po roku. Młoda do przedszkola i spokój :p

Mysiaka- no to super :)

Pyscek- mi też się wydaje, ze chłopak

Co do imion to mam po kilka wybranych, ale które wybierzemy to nie wiem:
Dziewczynki- Sara, Emma, Ariana, Gaja, Zoja, Blanka, Aniela, Melania
Chłopcy- Kamil, Marcel, Leon
 
Ostatnia edycja:
Też bym już chciała poznać płeć:sorry: Wiedziałabym już przynajmniej jak zorganizować pokoje w mieszkaniu zanim zaczniemy remont. Jakby było dwóch synów, można bym ich razem trzymać w jednym. W przypadku dziewczynki trzeba będzie kiedyś naszą sypialnie oddać i przenieść się do salonu... Jeszcze kwestia ubranek i generalnie tyle. No i ta moja olbrzymia ciekawość. Marzy mi się córka, ale jakoś ostatnio mam przeczucie, że to będzie drugi syn;-)

Tak pisałyście ostatnio o bólach brzucha, a mnie teraz ciągnie. Szczególnie po prawej stronie, trochę jakbym miała kolkę. Nie wiem czy się przypadkiem dzisiaj nie przeforsowałam:-( Oby do jutra przeszło, bo nieprzyjemne to strasznie. Jak nie przejdzie to co- nospa?
 
reklama
Do góry