reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Hej mamusie :) dziecko mi się popsuło :p od dwóch dni budzi się o 4tej nad ranem i muszę ponosić, a potem śpi. Pić za bardzo niechce. Głodna też nie. O tak poprostu "obudzimy matkę, a co"...

Ja też myślałam nad tatuażem...chciałam coś pod sercem zwiąxanego z Laurą, ale w dobie tatuaży, gdzie prawie każdy coś ma chyba zostanę bez :)
 
reklama
My dzisiaj z okazji dnia dziecka idziemy na zakupy:) Niunia dostała od rodziny troche pieniążkow wiec trzeba to na coś przeznaczyc, i od rodzicow dostanie jakąś zabawke;)
 
No ja nie dosc ze w nocy karmie przynajmniej 2 razy to mlody od kilku dni budzi sie przed 5 nie spi z godzine i pozniej znowu zasypia na godzine poltorej jedzenie i znowu godzinna drzemka, wiec uwierzcie ze naprawde nie macie najgorzej ;)
Inis Ty podajesz rumianek, powiedz czy kupka po nim normalna? bo u mnie taka zółto-zielona i nie wiem czy to po tym czy cos innego
 
A jaki ten rumianek podajecie? Taką zwykłą herbatę, czy może parzycie taki prawdziwy suszony, a może jest dla maluchów jakiś specjalny jak koperek? Ja szukałam u siebie i tylko koper znalazłam, bo wszystkie inne herbatki to te gotowe naszprycowane cukrem :(
 
Koperku i rumianku nie daje, ale Najlepsze Takie do zaparzania z Herbapolu np, które w Składzie mają tylko suszone ziele i już. Powinno być odwrotnie ale jak coś jest przeznaczone dla Dzieci to jest z okropnym składem, naszprycowane cukrem i innym Badziewiem
 
Moja kurde dalej wody niechce, jak do butelki doleje łyżke tej koperkowej to zmienia trochę smak wody i coś tam pociągnie. Chce ją przyzwyczaić do picia innego niż mleko bo jak marchewki pójdą w ruch to zatwardzenie murowane :(
 
reklama
Ooo otak pieniążki fajna rzecz. Jak sobie zrobię resztę pleców to każe wytatuowac gwiazdkę i pod spodem napis - sponsorowane przez program 500+ :p taki żarcik.
Tak mam najeczki i huśtawke, tzn mój starszak ma :p
 
Do góry