reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja do tej pory bralam do innego pomieszczenia ale ostatnio jak jest cieplo to juz normalnie otwarte ale jeszcze nie caly dzien. Na noc bym nie zostawila otwartego narazie
 
Ja miałam mleczko do opalania 50+ z musteli. Pamiętam, że drogie było ok 80zl ale bardzo wydajne i dwa sezony posłużyło. Poduszek nie używam. Poduszki antywstrzasowej zwłaszcza [emoji16] co to w ogóle za wynalazek [emoji16]
 
Mam taką mega płaska poduszeczke do wózka po jednej stronie minky po drugiej bawelna sama bym nie kupiła bo wiem, ze nie trzeba i nie wolno, ale dostałam i trudno przyznaje się mały na niej leży[emoji5]

Napisane na SM-G530FZ w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja dostałam próbki kremu do buzi z pharmaceris od chwili narodzin z filtrem 50. Zobaczymy jak się sprawdzi. A do wózka ja mam zwykła cienka poduszkę tylko taka na całą długość ciała malucha :)
 
*martusia* znam twoj bol. Ale znajac twojego Michalka to napewno jedno dniowy wybryk ;) moj tez sie czesto budzil dzisiaj w nocy co dwie godziny nie wiem co go opetalo bo tak ladnie mi juz spal. Mam nadzieje ze w nocy dzisiaj bedzie spal i nadrobie...
 
Okno mamy otwarte zawsze / uchylne lub otworzone na ostatnim pierze mieszkam to tak nie wieje , mały w wózku ma podusie taka pod główkę mięciutka
 
reklama
Ja kupie krem przeciwsloneczny z Vichy 50+ w duzym opakowaniu bo moj synek jest bialutki :D
Ja tez mam duzo czasu okno otwarte i probuje zeby nie bylo przeciagow.
Ja jak uzywalam gondole to mialam posciel do wozka i tam bylo takie przescieradelko cieple.
 
Do góry