reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Wlasnie moją teraz wszystko rozprasza podczas jedzenia, rzuca cyca i rozglada sie i nasluchuje co kto mowi przy niej:rolleyes2::biggrin2:
 
reklama
Jezu - jak was poczytałam to juz nie narzekam na wychodzenie hahahahh a narzekałam ze musze mała w butach ubierać i D kurtce Seby szybko do wozka i do przedsionka tsm otwieram drzwi i juz kest świeże powietrze to nie jęczy, biore klucze opaska szalik ( jak zimno) i wychodzimy :)

Jak wracamy i spi to stawiam na werandzie ide zrobic kawe i wisze na telefonie z kawka [emoji23]
 
Mojego w dzien tez wszystko rozprasza, tylko uslyszy jakis glos to od razu glowa w bok ;) ale fakt faktem tez szybciej sie najada. A jeszcze powiedzcie mi czy Wasze dzieci trzymaja jeszcze dlonie z kciukiem do srodka? bo mojemu się zdarza i nie wiem czy na tym etapie to jeszcze norma
 
Moja w dzień kilka minut i pojedzona, w nocy dłużej ale nie wiem ile bo nie patrzę na zegarek... 15-20 minut może, czasem dłużej jak zasnę przy karmieniu i nie wyciągnę cycka z buzi [emoji16]
A kciuk... Nie wiem, nie zwracam uwagi [emoji12]
 
Mojego w dzien tez wszystko rozprasza, tylko uslyszy jakis glos to od razu glowa w bok ;) ale fakt faktem tez szybciej sie najada. A jeszcze powiedzcie mi czy Wasze dzieci trzymaja jeszcze dlonie z kciukiem do srodka? bo mojemu się zdarza i nie wiem czy na tym etapie to jeszcze norma


Szczerze to nie zwrocilam na to uwagi a to ma jakies znaczenie?
 
Ilo a Ty masz cały czas otwarte? ;-) ważne żeby nie były zacisniete cały czas :-D

1fdd3dc38628583ec21bdeba6ccf3832.jpg
 
reklama
Niuniolek ja u mojego tez zauwazylam doslownie dwie zolte kropeczki takie suche i od razu zaczelam smarowac oliwka 3 razy dziennie i wyczesywac po jakims czasie szczoteczka i zniknelo :) nie wiem czy tak sie robi ale u nas pomoglo
 
Do góry