reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Aktina trzymam kciuki za wizytę;)

Ja wlasnie sie dowiedziałam ze przelozyli mi wizyte u gina z 21.15 na 16.15 matko jak ja się stresuje :)) jak jakimś egzaminem ,)
 
reklama
Emenems trzymam kciuki za wizyte:*

Simka tak naprawde owu niemialo byc wedglug lekarza, bo pracujacy jajnik zrobil sobie wolne:) a lewy mi niedzialal prawidlowo;/
w 19dc mial 12mm w lewym jajniku pecherzyk, i jak sie okazalo ze jestem w ciazy lekarz powiedzial ze najwidoczniej ten pecherzyk urosnie...
wiec lekarz przypuszcza ze owu byla w gdzies w 30dc..
 
simka - dzieki za odp :) dopytam i kupie coś wieczorkiem :)

no to dzisiaj wielkie odliczanie :D

pruska - wychodzi na to że będziesz pierwsza, tez chce na 16 a tu jeszcze tyyle czasu :p ponad 6 godzin :D

Ja juz dzisiaj w pracy ale prkatycznie nie mam co robić, bo juz wszystko ogarniete i dłuuze się czas. Wyskoczyłam do sklepu kupiłam herbatke truskawkową, miodzik i cytryne, bo mnie gardło drapie i zimno tu jakos, zaraz zrobie miksturkę !! :)
 
&&za wizyty
Chciejka ,Emenems no to we trzy jutro będziemy oczekiwać :)

Aktina to tylko się kuruj żeby się nie rozwinęło paskudztwo.

Dalej nie moge uwierzyć ,że się udało. Mimo ,że testów zrobiłam pełno :) No i mdli tak że każdy zły zapach aż mnie naciąga.
 
Hejo! Ja dopiero mam chwile podczytac was moja mala od wczorajszwj nicy goraczkuje po 38.5 masakra do tego katar :-(
Ja tez jutro mam wizyte :-)
 
Marcepanek - dzieki, u mnie to już mam nadzieję końcowka :) ostatnie dwa dni najgorsze były, dzis juz o niebo lepiej, ale ciepła herbatka i syropek zawsze spoko :)

- juz czuje ten stresik, jak usiade w poczekalni to pewnie wszystko mnie zacznie bolec :D
 
reklama
Do góry