reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Witam. jestem w 31 tygodniu maleństwo rozwija się dobrze położone niestety jest miednicowe co daje mi dużego stresa:/ co jeśli się nie odwróci...Czy któraś z was tak miała?
 
reklama
Ja też cały czas o Niuniolku myślę, ale skoro tak zamilkla to musi mieć powód.
Przy 3 cm to człowiek jeszcze kontaktuje, ale na 7 cm już traci się świadomość :/
 
Hej Milenia:) zespół ciesni to i ja mam. Rano nic nie mogę zrobić, ręce jak z drewna. A ciśnienie jak bedzie 150/100 to mam przyjeżdżać.
 
milenia- witaj

beti- to oby się rozkręciło, skoro już 2-3 cm masz :)

Vivienne- też myślę, że dobrze że Was zostawili, zawsze to pewniej. Ja panikowałam, bo jak wody mi odeszły to nie czułam ruchów, a to tak podobno jest, ze nie ma w czym pływac, to się nie rusza

Ja nie mam jeszcze rozwarcia jeśli to do mnie było:)) niuniolek ma chyba 3cm.
 
Monikas, moja koleżanka tak miała i dziecię w 32 tc się obrocilo. Chyba za jakieś pozycje, które można zastosować. Coś mi świta na pieska.

Betiboop, a czy Tobie takie ciśnienie się utrzymuje dłużej z reguły? Bo jak ja się na chwilę poloże to wszystko wraca do normy. Muszę lekarzowi o tym powiedzieć.
 
Właśnie nie wiem a może jest szansa że się przekręci i waży tylko 1580 g. i nie wiem czy przed porodem dla pewności zrobią mi jeszcze Usg czy od razu na stół ? dodam że to moja 2 ciąża.
 
Jest jeszcze szansa, bądź dobrej myśli.
Wydaje mi się ze samej ciężko będzie Ci wyczuć gdzie główka a gdzie nóżki.. Usg niezbędne. A może dziecię już się przekrecilo? Moja koleżanka nic nie czuła, a tu jednak zaskoczenie na usg i prawidłowe położenie. Pewnie w nocy to się stało.
 
reklama
Vivi jaka waga malutkiej?
Podobno 3,5 kg :O ale byłam u lekarza w środę i mówił ze 3 kg... To gdzieś jest błąd ;) pani z łóżka obok u swojego lekarza miala 3400 a tu jej mówią ze 3 kg... Także nie Wiem. Piłka w natarciu i skaczemy na zmianę ;)

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry