reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
No to rzeczywiście, na pewno dlatego Cię zostawili. Dobrze, ze potraktowała Cie poważnie. Trzymam za Was kciuki skacz duzo:)) mi powiedziala ze mam robić 3 pomiary ciśnienia w ciągu dnia. Gdyby cokolwiek się działo mam przyjeżdżać. U mnie nadciśnienie cukrzyca ciążowa i obrzęki:)) także jest co obserwować..
 
Mogę się do Was podpiąć? Wg OM termin mam na 2 lutego i byłam na lutowkach, ale z usg termin cały czas na 24 stycznia. Obstawiam styczen, tym bardziej ze w grudniu już plamilam, a synek jest baaaardzo nisko i mocno napins na szyjke.

Widzę, że jakiś dobry czas na rodzenie teraz, bo kilka z Was w jednym czasie zaczelo się "sypac" ;)
 
Miałam ten zestaw w pierwszej ciąży, nadciśnienie, cukrzyca, obrzęki... Teraz nic, nawet jestem w szoku ze takie niskie ciśnienie na IP, bo niecałe 140 na 90 parę. Z rana w domu miałam 149/104 ale to pewnie stres.
Fajnie ze wzięli mnie na serio, szczerze - dalej nie czuję ruchów...

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
Ja to samo teraz nadcisnienie i cukrzyca, zespol ciesni nadgarstka... Niech mi ktos sprobuje powiedziec, ze ciaza to stan blogoslawiony ;)
Z cukrem w tej ciazy wyluzowalam i się zbytnio nie przejmuje. W pierwszej ciazy byłam bardzo restrykcyjna i miałam wrażenie, ze cora była za mała i jakas niedozywiona. Zobaczymy w jakiej kondycji teraz synek się wykluje.
 
Ja to samo teraz nadcisnienie i cukrzyca, zespol ciesni nadgarstka... Niech mi ktos sprobuje powiedziec, ze ciaza to stan blogoslawiony ;)
Z cukrem w tej ciazy wyluzowalam i się zbytnio nie przejmuje. W pierwszej ciazy byłam bardzo restrykcyjna i miałam wrażenie, ze cora była za mała i jakas niedozywiona. Zobaczymy w jakiej kondycji teraz synek się wykluje.
No j to nic w sumie - cisnienie mam 115/70 moze do 100 to na porodówce skoczy :D
 
Emenems szczesciaro...
Ja najciekawsze ciśnienie mam przy prasowaniu, może z tego ciepła? 155/90 mi ostatnio wskoczylo
No jeszcze mój mąż ma duże zdolności fi szybkiego podnoszenia mojego ciśnienia, ale tego wolę już nie mierzyć ;)
 
milenia- witaj

beti- to oby się rozkręciło, skoro już 2-3 cm masz :)

Vivienne- też myślę, że dobrze że Was zostawili, zawsze to pewniej. Ja panikowałam, bo jak wody mi odeszły to nie czułam ruchów, a to tak podobno jest, ze nie ma w czym pływac, to się nie rusza
 
reklama
Do góry