reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Emenems podobno lepiej skakać, ja robie naprzemiennie z kręceniem, dam znać czy pomogło ;)

Martusia czyli musiał by pójść do pediatry Marysi, tak? Na jak długo mozna wziąć skoro nie wiadomo kiedy wyjdę?

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Emenems podobno lepiej skakać, ja robie naprzemiennie z kręceniem, dam znać czy pomogło ;)

Martusia czyli musiał by pójść do pediatry Marysi, tak? Na jak długo mozna wziąć skoro nie wiadomo kiedy wyjdę?

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
A ile to ma trwać ?:)
 
Vivi ja mam termin na 8. U mnie w szpitalu było minimum 5 dni pobyt. Ja już bym chciała bardzo zostać. W dniu porodu coś nasciemniam żeby mnie zostawili. Lekarz powiedział, ze jak nie będzie akcji porodowej to od razu cesarka. Ciekawe czemu tak uważa. Przecież mogą mnie odesłać do domu.
 
Jak najdłużej ;p Ja tam będę do oporu chyba ;)
mam jeszcze jedna babkę na sali i się zmieniamy z piłką, przyjęli ją wczoraj. 5 miesięcy nie wiedziała że jest w ciąży ;) juz jest po terminie wg usg, jest od wczoraj to mówi ze odkąd przyszła 4 babki z tej sali na poród pojechały, wiec może jest jakaś magia i zaraz my też pojedziemy :D

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
Juti bo ona z tarczyca, takie wyniki ze małą szansa na ciążę podobno, seks raz na pół roku, w domu pięciolatka wiec jest się czym zająć. Okresy przy tej tarczycy nieregularne , w diecie dużo fasolki, cieciorki i innych takich i się nie kapnela :D

Beti ja mialam się 9 stycznia zgłosić jakby nic wcześniej się nie działo i też ze na oddział. Ciekawa wiec jestem czy jeszcze mnie wypuszcza...

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
A z jakiego powodu Cię zatrzymali na oddziale? Zapis był niedobry? Mogli mi chociaż zrobić usg. Sprawdzić łożysko, przepływy. Mam nadzieję, ze w dniu terminu porodu to zrobią. Nawet nie wiem ile mały waży.
Vivienne nie daj się wypisać mow, że Ci brzuch twardnieje:p
 
reklama
Niby dobry. Ale chociaż usg zrobili, całe badanie. Wydaje mi się że zostalam bo mam obciążona historie, że po dwóch poronieniach po cc. Nawet mnie zrugala ze tak późno przyjechałam skoro już wczoraj te ruchy były słabe, powiedziałam ze chciałam dać sobie czas i nie panikować a ona mi powiedziała właśnie o tym obciążonym Wywiadzie, że mogłam wcześniej. Ja tam do szpitala nie jestem Wyrywna, w końcu dziecko jedno w domu... Powinna być opcja ze przy niepewności możesz iść do przychodni, zapis KTG i do domu a nie ze okazuje się ze z pierdola trzy dni szpitala zaliczasz...

Wysłane z mojego LG-D280 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry