reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Vivienne mój wziął zaświadczenie od lekarza ze szpitala ale potrzebował tylko dwóch dni. Dopytaj w sekretariacie czy u lekarza.

Monika nigdy nic nie wiadomo, może się odwróci. Jeśli nie to cc.

Witaj Milenia, ja od 3 grudnia biorę leki na ciśnienie, przez to też byłam w szpitalu 5 dni a trafiłam z takim 160/100 puls 160. Nie bierzesz żadnych leków? Ja Dopegyt 3x1.

Niuniolek a Ty jak?
 
reklama
Nie biorę żadnych leków na cisnienie. U lekarza zawsze się mieszcze w 140/90 ale na pograniczu. Oby tylko cc się nie skonczylo, bo mam lozysko nisko z przodu, akurat na wysokosci ciecia ...
 
Miałam usg 28.12 i było miednicowe a już nie będą robić bo tylko 3 są refundowane więc tak myślę żę za miesiąc chyba będe musiała iść prywatnie bo już przed porodem to raczej nie będą robić a na czuja nie zobaczą.. martwie się okropnie :/ a do tego gdzieś czytałam że nawet przy położeniu miednicowym mogą mi kazać rodzić normalnie :/
 
Monikas robione mialam usg, ale glownym powodem bylo przodujace lozysko.Trudno mi powiedziec jak to wyglada w Polsce, poza tym bylo to prawie 9 lat temu. Mysle, ze dla Twojego spokoju zrobilabym dodatkowe usg, ale nie wczecniej niz 36 -37 tydz.
 
reklama
Do góry