reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Heheh to bedzie intensywny weekend :)

Witaj Martusia! Ja to bym na weekend chciała urodzić hhaha a 11 to poniedizalek :) ty masz idealnie w sobote
 
reklama
Mi to chyba obojętnie czy będzie chłopak czy dziewczynka. Będę się cieszyć jak będzie zdrowe ;)

madziarra- zdrówka dla Nikoli

januarka- witaj

Ulicha- witaj, gratulacje :) Fajnie taka mała różnica wieku między dziećmi

Bettka- mam to samo, chodze prywatnie, dostałam całą listę badań i kosztują majątek. Ale ten sam lekarz przyjmuje na NFZ i ma mnie po wizycie 3 czerwca wcisnąć gdzieś na fundusz. Mam nadzieję się uda i później już co miesiąc będę chodzić. Zawsze do niego chodzę, z pierwszą ciążą też, więc nie chcę zmieniać.

SeeYou- super, że serduszko bije :)

julia- będzie na pewno później, moja ciąża też młodsza niż przypuszczałam. Jedź wcześniej. Ja miałam być po 2 tyg, a poszłam za tydzień, własnie przez plamienia

martusia- witaj

My dzisiaj robimy urodzinową imprezkę Polki. Torcik jej zrobiłam z Minnie. O taki. 2 godziny lepiłam
DSC05394.jpg
 

Załączniki

  • DSC05394.jpg
    DSC05394.jpg
    25,9 KB · Wyświetleń: 43
Karola dużo tego mleka jak na dwulatkę. Ja bym ograniczała.
U mnie zastąpiłam małemu butlę w nocy na wodę. Efekt taki, że przestał wstawać w nocy ;)

Emenems mój pierwszy urodził się w 37tc. Ale zasady nie ma ;) w każdym razie ja bym się tak nie przyzwyczajała do terminów. Nie znam nikogo kto dokładnie w wyznaczonym dniu urodził:p
 
reklama
Tusiaczek wlasnie tak bym chciala ale odrazu zamiast mleka dalas wode czy coraz mniej mieszanki z dnia na dziej a po 3-4dniach wode dopiero?? U mnie bedzie placz i ryk napewno :-( :-( :-(
Simka sliczny torcik moja corka byla by w niebo wzieta widzac minni :-)
 
Do góry