reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Bettka ja wciąż jestem na etapie wybierania lekarza i właśnie chciałabym chodzić na NFZ. Ostatnio mój lekarz mnie wkurzył i chcę zmienić, w przyszłym tygodniu idę się rozeznać w przychodni.

Ja ostatnio byłam na zwolnieniu od końca trzeciego miesiąca i nie żałuję. Wypocznijcie dziewczyny ile się da, bo na początku łatwo nie będzie ;)

Ulicha ile ma Twój synek?
 
Dokladnie tusiaczek zwlaszcza z dwojka maluszkow :p ja chodze prywatnie ale moj gin daje mi skierowabie na badania z nfz zebym niemusiala placic.
 
xkarola no wlasnie jeszcze pare, dni bo sa nadgodziny, i premie za niechorowanie, wiec pare dni mnie nie zbawi, a moje przyjacioki o mnie dbaja w pracy:) tylko mam nadzieje ze dodatki beda mi sie liczyc do sredniej:)

Tusiaczek wiem wiem , nam corka dla popaic do 1 roku wiec wiem co to znaczy:)
 
Moja w niedziele konczy 2 latka i nieraz w nocy daje mi jeszcze popalic a w dzien to juz niewspomne :-(
 
Karola ja pierwsza nc przespalam cala jak miala niecale 3 lata;-)

Dzis pogoda w miare:) wiec wstawilam pranie, bo bylam 7 dni pod rzad w pracy...i dzis jedyny dzien zeby cos zrobic, oczywiscie nie latam tylko ze spokojem, bo chce dotrwac te pare dni bezproblemowo:)
 
To ja pierwsza noc jak miala miesic pozniej pol roku pozniej niebyli juz przespanych nocy. Moja mala je 2-3 razy w nocy tzn. Po zasnieciu zjada duuuuza butle mleka pozniej o 5 chyba ze wczesniej placze k o 2-3 tez dostaje. Ona w dzien mleka nietknie tylko na spiocha wiec staralam sie jej dawac. Ale mysle ze teraz je duzo serkow homogenizowanych jogurtow i moze od jutra sprobuje juz niedawac jej mleka albo rozcienczac bardziej woda a mniej mleka i kaszki.
Ona w dzien mi wogole niesika w pampersa tylko na nocnik i kibelek a w nocy 3 razy jej pampersa :-( :-(
 
Seeyou no tak liczyłam ze dzien starsza twoja fasola :D ciekawe jak to sie w styczniu okaze hehe :)
A jak to z pierwsyM jest ? Raczej wcześniak czy przenoszone?

Ja mam nadzieje sypiać w weekendy jak sie urodzi haha prostego powodu - moj maz pracuje od 3 wiec wstsje 2.30 normalnie wiec jak weekend to max do 3/4 on spi wiec ja pierw mu dam pospać ( on kładzie sie o 19) a potem on mi :D plan jest hahahah
 
reklama
Do góry