reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Cześć dziewczyny :) chciałbym do was dołączyć :) jestem, juz mamą blisko rocznego urwiska :) teraz nam, oczywiście nadzieję, że będzie i kolejne maleństwo, w tym tyg zrobiłam aż 3 testy i na każdym była druga bladusienka kreska, termin @ minął, wiec jest nadzieja :) bete będę robić w poniedziałek a wizyta u ginka zaplanowana na 2 czerwca :) z objawów zaobserwowałam pobieranie brzucha od ponad tyg, już nie wspomnę o śnie, notorycznie chce mi się juz spać i tylko wyczekiwuje na drzemkę synka :) najgorsze to brak apetytu, jeszcze w zeszłym tyg mogłam jeść wszystko tak teraz problem noni nie wspomnę o zapachach :(
 
reklama
Ulicha witamy :)

Ja z objawów to senność głownie pozatym nic - bede trzymac kciuki!!za poniedziałkowa bete :):)
 
Emenems super wieści :-D Niech Ci synek zdrowo rośnie :-D

Dziewczyny chodzi któraś z was na wizyty z NFZ? Na jakie badania dostałyście skierowania ? Bo ja prywatnie dostałam całą listę i zamierzam iść na NFZ, może chociaż na część dostanę skierowanie.. :baffled:
 
Podejrzałam już swoje wyniki z piątku na internecie, ze zleconych mocz ogólny, morfologia, sód, potas, TSH, glukoza, wszystko w normie oprócz hemoglobiny i hematokryt - tu dolna granica, a eozynocyty granica jest 0,1-0,5 a u mnie grubo poniżej 0,05
ciekawe bo jestem alergikiem, a teraz w ogóle nie mam objawów alergii :(
 
witam dziewczyny :) ja tez bylam na wizycie,wg usg mam 6t4d, slyszalam bicie serduszka:) nastepna za 2tyg,oby zlecialo w miare szybko. oczywiscie znow zanim zrobil mi usg to swieczki w oczach mi stanely! oby zlecial jakos ten 1trymestr to bede pewniejsza siebie..
emenems - uspokojona psychicznie?
u nas siedza znajomi bo faceci ogladaja gale ksw,ja bylam uspic corke i wymiekam teraz,ledwo na oczy widze:D spaaaaaac!!!!!!
 
SeeYou to mamy mega podobnie - na kiedy masz termin ? Ja dzis chyba 6t3d slbo 4d ja mam na 11.01

Kamien z serca se ciąża jest a nie pozamaciczna czy puste jajo płodowe ... :)
Ale teraz zaczyna sie sraczka "oby było zdrowe" i czrkam na usg genetyczne w pl i kolejne powody do nerwow :D

Do mnie oprocz mówienia o ciazy to te ciaza chyba nie dotarła :p mało objawów i do cholery te cyce rosnąć nie chca hahahaha
 
Hej

ale doszlo nowych kolezanek:)

Ja jestem w 6 tc, objawow brak no jedynie piersi obolale...i pewnie tez dlatego ze pomimo to juz ten tydzien, na usg nic niewidac bylo, pnoniewaz owu byla kolo 30dc! wiec ciaza ma miala niespelna 3 tyg...
 
Jalia ja tez tak
Mialam opozniona owu i w 3 tyg nic Nie bylo widac Ale
Beta przyrastala prawidlowo, tydzien temu bylam
U gine i wedlug om to byl
8 tydzien Ale wedlug owulacja i usg 6 tydzien i 2 dzien i juz bilo serduszko i dzidzia 6,5 mm wiec spokojnie podczas najblizsZej wizyty juz zobacYsz! Robilas bete? Kiedy masz kolejna wizyte?
 
Tutti frutti zrobilam jedna bete, lekarz stwierdzil ze niema sensu powtarzac, ale w sumie chyba zrobie sobie w przyszlym tyg..zobaczymy czy poszla w gore!
Ja bylam teraz we wtorek 19.05, na usg ciezko sie czegos bylo dopatrzyc;/ a byl dokladnie wedlug OM 6tc, stwierdzil ze za 2 tyg. mam przyjsc umowilam sie na 02.06.
Choc niewiem czy niepojde wczesniej poniewaz dzis przy podcieraniu brazowy sluz, wiec chyba jakis Duphaston by sie przydal...jutro napisze do lekarza, czy mam byc wczesniej...

Emenems i SeeYou to tygodniami idzie leb w leb:)

Ja jeszcze 4 dni do pracy i ide na zwolnienie bo w pracy niema warunkow dla kobiet...a chcialabym sobie popracowac jeszcze...
 
reklama
Ja czekam teraz do piatku i ciekawe co mi z usg wyjdzie jaki termin bo gin mowil ze ciaza mlodsza niz wg om
 
Do góry