reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Karola a kolację je jakąś konkretną, czy dopiero po zaśnięciu to mleko to większy posiłek?
U mnie było tak że była butla przed zaśnięciem i potem wstawał na mleko raz lub dwa w ciągu nocy. Pewnego dnia zamiast mleka dałam wodę i zasnął. Przez kilka dni był krzyk jak się połapał, że nie ma mleka, ale po jakimś tygodniu przestał się budzić w ogóle w nocy. Teraz mu się zdarza czasem obudzić raz w nocy, ale najczęściej jak chory, albo zęby idą. Czasem wystarczy wtedy przytulić, albo dać wody i śpi
 
reklama
Tak zawsze je wieksza lub mniejsza nieraz zjada jajecznice z 2 jajek z chlebkiem potem jeszcze odemnie podje kolacje i jakies 30 min po zasnieciu je 240 mleka
 
Wczoraj zjadla gigantyczna kanapeczke z szyneczka otem odemnie chlebka podjadla i zjadla 240 mleka o 2.00 150 ml i o 4.30 120ml.....
 
Karola ja tak samo :D mam juz z 20 lakierów hahaha i cały kufer ale teraz w pierwsyM trymestrze nawet sobie nie robie zeby tego nie wdychać
 
Ja robilam siostrze dzis znowu jej robie. Tesciowej i sobie na poczatku ale juz nieprachje to mivbiepotrzebne bo sie nielamia :p
 
Karola hmm ja bym mimo wszystko spróbowała, przede wszystkim dlatego, że mleka za dużo, a po drugie, lepiej teraz coś kombinować, niż potem wstawać dwójki pierdyliard razy w nocy ;)
 
reklama
Do góry