reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Nigdzie w internecie nie będzie bezpiecznie... nawet tu i teraz nie ma pewności ;) Łatwiej uwierzyć dzięki grupie na fb no ale same wiecie jak bywa. My też miałyśmy na grudniówkach dziewczynę co się podszywała pod kogoś innego.. cała jej historia tak piękna że och i ach, american dream. Była z nami długo zanim zaczęła aż tak słodzić. Potem nam dziewczyny z innego forum napisały, co ona za jazdy robiła... u nas nie, ale gdzieś tam uśmiercała swoje dziecko, zbierała pieniądze na operację czy coś, ktoś jej paczki wysyłał za granicę, masakra taka... :(
 
reklama
Hejka. Też jestem za przekształceniem forum na prywatne. Już najwyższy czas.

Kciuki za dzisiejsze wizyty. :-)
Ja czekam do czwartku.

Mój synek zbojkotował tej nocy prawy bok. Co się na niego przekręciłam tk kopał. Na lewym spokój. I tak całą noc na lewym spać musiałam. Aż mi zdrętwiał... :-/

Pogoda taka że nic tylko spać. A ja mam kupę pracy. I jeszcze obsuwę do tego... już nie wyrabiam. Od października idę na zwolnienie. Dłużej nie dam rady pracować....
 
Hej dziewczyny! Jestem za przekształceniem forum na prywatne, kto miał dołączyć to już to zrobił. Ale pogoda- w sam raz na spanie. A tu trzeba wyjść do apteki..oj nie chce się. Mu juz też zaliczyliśmy pierwszą czkawke- super uczucie. Już nie mogę doczekać się na usg, jeszcze 8 dni.
Miłego dnia!
 
nom niby wszędzie jesteśmy narażone ale na fb to raczej wiadomo że każdy w miarę autentyczny jest raczej :-D
ja dlatego nie wchodziłam długo na BB bo bałam się takiej sytuacji jak uprzednio no nie było za wesoło:no:

mój synuś okupuje cały czas okolice pęcherza :D
 
Bettka- cudne :) A u mnie Pepco zamknęli :(

Moja dzisiaj w przedszkolu urządziła płacz. Aż mi się serce rozdzierało, bo pani ją płaczącą zabrała. Najchętniej to już bym ją odebrała. W szatni jeszcze było ok, ale dzisiaj nie było jej Pani (2 razy w tyg jest inna podobno), zamieszanie z salami było i coś jej się odkleiło z płaczem :( Biedna moja

futurystka- już ktoś o tym pisał. Masakra. Jak tak można

Na FB pełno też takich oszustek niestety. Nieraz czasem jakaś afera mi się rzuci w oczy. Ludzie nie mają nic wstydu i sumienia

Moje od wczoraj jakieś takie spokojne, aż się martwię. Nawet słodycze nie ruszają Malucha. Kurczę no :( Idę zjeść pączka, bo jakoś mi smutno dziś
 
Wy tu o czkawakch, a u mnie ciagle ruchow brak... tak na nie czekam, niby kilka razy jakies pukniecia byly i mysle, ze to to ale to naprawde chyba kilka na caly tydzien...
 
Green dopiero od 28 tygodnia musi byc 10 ruchow co 12 godzin a do trgo czasu to loteria :)

Ale sie wkurzylam - wleciała mi osa do kibla - to chciałam ja ubić i nie trafiłam i uciekłam i teraz w kiblu został moj kapec i wsciekla osa a maz gdzies sa pol godizny dopiero bedzie .... Dobrze ze mam drugi kibel ale nawet sie noe uczesze teraz - pieknie
 
Dziewczyny, tez jestem za przeksztalceniem foruum w prywatne, przeciez jestesmy tutaj zeby sie wspierac i uspakajac a nie martwic sie, ze jakies oszolomy beda psuc nam krew

powodzenia wszystkim na wizytkach, milego podgladania!

emenems dobrze, ze Cie osa w tylek nie uzadlila;)

juti ja tez mialam isc od pazdziernika na zwolnienie ale jak wyszlam dzis do pracy w ten deszcz to chyba zrejteruje wczesńiej. 17go mam wizyte i chyba poprosze juz o zwolnoenie, no nie chce mi sie i juz taka syfoza na zewnatrz...i jeszcze musialam sie wcisnac po weekendzie w dzinsy z panelem i umoeram z ciasnoty bo po domku w dresiku moeciutkim ech....

i jeszcze sie Pochwale, ze chyba upolowalam to lozeczko dostawne next2me chicco uzywane za niecale 400 pln ( nowe ponad 600) i to w warszawie wiec jutro jade ogladnac i jak ok to biore

milego dnia wszystkim!
 
Można chyba zamknąć :) ja wcześniej byłam na czerwcowkach ale na innym forum i dziewczyny zgłaszały się nawet w sierpniu po porodzie i pisały ze wcześniej czytały ale jakoś nie potrafiły wtedy przełamać coby napisać :)

Mój chłop wczoraj poczuł kopa od córy :)
 
reklama
Paulinas8 to super. Pochwal się później lozeczkiem.

Jakaś schize mam dzisiaj. Małe od wczoraj mniej się rusza. Do tego id wczoraj ciągnie i boli mnie w kroczu. Też tak macie? Chyba z polka w ciazy też tak bylo, ale nie pamiętam.

No i cukrem się martwię. W ktorym tyg się powinni krzywą cukrowa robić. Bi ostatnio co slodkie jem to mnie muli.

Dzisiaj w ogóle jakiś taki niepokój w sobie mam i w piersi mnie gniecie:( źle mi
 
Do góry