reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

Simka ja mam czasami takie uczucie w kroczu, ale to chyba bardziej ciezkosci, jakby mialo mi wszytsko zaraz wypasc... a ogolnie to wszelkie mega ciagniecia, szczypania, pieczenia w moim brzuchu i pachwinach to teraz norma oczywoscie chwilowe szczegolnie przy naglych ruchach.
 
reklama
Simka moja Maryśka tak cały czas póki co w przedszkolu reaguje :( ja mam też dni że nie czuję Zofijki,,,, ale potem w koncu kopnie albo żygać mi się chce i jestem spokojniejsza ;p

Na fb niestety też oszustki, choć chyba bardziej przy grupach sprzedażowych...

Dziś zaliczam pierwsze zebranie w przedszkolu, czego się spodziewać? ;)
 
Paulinas8 to super. Pochwal się później lozeczkiem.

Jakaś schize mam dzisiaj. Małe od wczoraj mniej się rusza. Do tego id wczoraj ciągnie i boli mnie w kroczu. Też tak macie? Chyba z polka w ciazy też tak bylo, ale nie pamiętam.

No i cukrem się martwię. W ktorym tyg się powinni krzywą cukrowa robić. Bi ostatnio co slodkie jem to mnie muli.

Dzisiaj w ogóle jakiś taki niepokój w sobie mam i w piersi mnie gniecie:( źle mi
Simka,
ja mialam taka faze w sobote. Taki niepokoj, bol brzucha, a mala czulam tak jakby mi zaraz na szyjce siedziala. Podjechalam na ip i okazalo sie ze wszystko ok, a te bole ciagniecia to norma. Poprostu tak mamy, ze czase gorszy dzien i zaraz jakies glupie mysli...
 
Sierpniowa polecam na zgage migdały bądź pomelo, w poprzedniej ciąży miałam ją dosłownie cały czas blee,
Mnie to strasznie ciągnie tam gdzie miałam cięcie czasem to wyprostować się nie mogę ani dziecka podnieść
Ja dziś do szkołę rodzenia idę i do sauny jupi ;-)
 
Mnie też od czasu do o czasu w kroczu ciągnie ale dlatego że za długo chodzę :(
Ja kiedyś wypiłam litr mleka jak miałam zgage i dopiero pomogło :(
 
W poprzedniej ciąży bto nawet mleko mi nie pomagało. Teraz mam rzadko zgage.

A wierząc w zabobony to jak się ma zgage to dziecku włosy rosną, haha ale co tu gadać, Polka się kudłata urodziła, nic jej się nie wytarlo i teraz mega dlugie ma.

Dzięki dziewczyny za wsparcie. Zajelam się sprzątaniem to ciut mi lepiej. Tez dzisiaj szkołę rodzenia mam
 
reklama
Do góry