reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

W poprzedniej ciąży bto nawet mleko mi nie pomagało. Teraz mam rzadko zgage.

A wierząc w zabobony to jak się ma zgage to dziecku włosy rosną, haha ale co tu gadać, Polka się kudłata urodziła, nic jej się nie wytarlo i teraz mega dlugie ma.

Dzięki dziewczyny za wsparcie. Zajelam się sprzątaniem to ciut mi lepiej. Tez dzisiaj szkołę rodzenia mam
No nie moge:), poloz sie na chwilke chociaz a nie do sprzatania !:)
zazdroszcze Wam ze juz chodzicie do szkoly rodzenia bo juz zaliczycie i z glowy. Mi sie dopiero w listopadzie zaczyna ( bo chce w szpialu gdzie bede rodzila)
sposujcie w takim razie zlote rady zeby sie podzielic!
 
reklama
Simka a u się nie sprawdziło Patka nie ma dużo włosków a zgaga mnie męczyła strasznie długo chyba od 4 miesiąca aż do końca później to już spać się nie dało tak paliło i niestety żadne specyfiki i nic nie pomagało :-(
 
Ooo jak miło czytać, że nie jestem sama w tych bólach przeróżnych :-D Wczoraj potworny ból w pachwinach, ciągnięcie brzucha, zgaga wieczorami - nie wiedziałam, że mleko pomaga! Muszę spróbować! Ehh - dajcie mi tu tego, który wymyślił, że "ciąża to nie choroba" :angry: Ja jestem od tygodnia w domu - zdecydowałam tak ze względu na rwę kulszową która już na szczęście odpuściła ale od czasu do czasu jeszcze lekko pobolewa.

Jutro mam wizytę u gin :-D Na szczęście z samego rana :) Później widzę się z kumpelą, która też jest w ciąży, jeszcze później jadę odebrać krzesełko do karmienia no i wczoraj byłam na takich mini targach "Familijne targowisko" to się nazywało ale nic ciekawego nie było :no: Mam za to kupon na darmową butelkę 150 ml Tomee Tippee także d razu jutro sobie po nią pojadę :-D


Co to znaczy, że forum będzie prywatne? Będzie mógł ktoś "obcy" czytać? Tylko dopisać się już nie ? Czy na czym to polega?
 
dzięki dziewczyny :)

Kas88 - ja mysłałam ze w nast poniedziałek mam wizyte, tak mi doktorka przez tel mówiłąze 14-tego a tuu w czwartek nawizycie mi mówi ze siódmego hehe jak dla mniesuper, mniej czekania :):)
 
reklama
Do góry