reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 253 49,5%
  • 1

    Głosów: 158 30,9%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    511
reklama
Dziewczyny, ja mam stwoerdzoną IO i jeżeli mogę coś doradzić to róbcie badanie insuliny w punkcie przy laboratorium. Insulina nie lubi być przewożona i są zakłamane wyniki.
 
Dziewczyna mam pytanie, a jakbym chcial porobic sobie wszystkie niezbedne badania czy wszystko jest ok ,to od czego mam zacząć ?? Bo totalnie nie mam pojęcia :(
 
Dziewczyna mam pytanie, a jakbym chcial porobic sobie wszystkie niezbedne badania czy wszystko jest ok ,to od czego mam zacząć ?? Bo totalnie nie mam pojęcia :(
Hej hej :) Ja bym zaczęła od podstawowych + wizyta u ginekologa (usg). Ja byłam jeszcze u endo, bo niestety mam skoki prolaktyny. Ginekolog po zebraniu wszystkich info dał mi pół roku. Po tym czasie w przypadku braku ciąży, dalsze badania. Zrobił mi usg, badanie ogóle (zajrzał, ponaciskał, pobrał wymaz). Niby wszystko ok... ale ciąży nie ma ;/
 
Hej dziewczyny, ja tu napisałam pare dni temu, ale nie wchodziłam, bo miałam mnóstwo roboty :( . Nieregularne miesiączki mam od jakiegoś czasu, ale wg ginekologa wszystko jest Ok.. dzis 21dc, zastanawiam się czy robić betę w piątek. Czy to nie za wcześnie? Okres mam dostać 8-10 maja. Może zrobię po prostu w przyszłym tygodniu, ale kusi mnie by już wiedzieć na weekend. Mam nadzieje, ze uda nam się wszystkim tu w tym lub w przyszłym cyklu :)

Macie już dzieci? Ile maja lat? Moja ma 4,5 zastanawiam się czy nie za duża różnica wieku.

Pozdrawiam :)
 
Ok to czekam na @ dzis termin.... chociaz mam jeszcze ciut nadzieji ze nie zawita :D a jak juz zawita, to po biorę się w garść i badania.... bo juz az plakac sie chce .... ale trzeba byc silnym... ale podstawowe badania to na co najwazniejsze ??
 
Hej dziewczyny, ja tu napisałam pare dni temu, ale nie wchodziłam, bo miałam mnóstwo roboty :( . Nieregularne miesiączki mam od jakiegoś czasu, ale wg ginekologa wszystko jest Ok.. dzis 21dc, zastanawiam się czy robić betę w piątek. Czy to nie za wcześnie? Okres mam dostać 8-10 maja. Może zrobię po prostu w przyszłym tygodniu, ale kusi mnie by już wiedzieć na weekend. Mam nadzieje, ze uda nam się wszystkim tu w tym lub w przyszłym cyklu :)

Macie już dzieci? Ile maja lat? Moja ma 4,5 zastanawiam się czy nie za duża różnica wieku.

Pozdrawiam :)
Hej :)
Też 21 dc i bardzo mnie korci, żeby zrobić test.... Postanowiłam, że spróbuję w czwartek. Trochę się boję, tego rozczarowania, że znowu nic z tego. No ale... Dodam, że staramy się z mężem o pierwsze dziecko.
 
@Pejti ogromnie się cieszę i wielkie gratulacje!!!
Za resztę mocno trzymam kciuki i wierze, że wiosna wraz z młodymi bocianów Wam również przyniosą upragnione fasolki :). Śle mnóstwo fluidków i za każdą mocno trzymam kciuki i kibicuje!
Ja również zaszłam w cyklu, który spisałam na straty przez niskie tsh a jednak stał się cud i wystarczyło 2 razy :p. Więc głowa do góry!

@piorunem znasz już płeć? :)

Nie, w piątek mam prenatalne. Na ostatniej wizycie moja ginekolog powiedziała sama z siebie, że coś tam między nogami widać, ale za chwilę stwierdziła że mamy tego nie brać do siebie, bo to jeszcze wcześnie ;)
 
A ja już planuje przyszły cykl. Jutro idę do apteki. Kupuje termometr owulacyjny, zamówię sobie ten żel conceive plus no i olej z wiesiołka w tabletkach, bo mam w butelce ale jest okropny w smaku i nie mam motywacji żeby go pić ;) zacznę pić też wodę z octem jabłkowym, bo już stoi miesiąc i nie mogłam się zabrać za jego picie. Mężowi kupię androvit i salfazin no i zacznie brać ten bromergon. Badania nasienia narazie i tak nie może zrobić, bo miał wyrywana 8 z lekkimi komplikacjami i bierze antybiotyk, a po antybiotyku 4 tygodnie trzeba odczekać podobno. Także niech ta małpa przychodzi, bo mam już power na nowy cykl;):D
 
reklama
Ok to czekam na @ dzis termin.... chociaz mam jeszcze ciut nadzieji ze nie zawita :D a jak juz zawita, to po biorę się w garść i badania.... bo juz az plakac sie chce .... ale trzeba byc silnym... ale podstawowe badania to na co najwazniejsze ??
Oby nie zawitała! Trzymam kciuki!
Ja bym zaczęła od morfologi, Tsh, ft3, ft4, prolaktyny

Hej :)
Też 21 dc i bardzo mnie korci, żeby zrobić test.... Postanowiłam, że spróbuję w czwartek. Trochę się boję, tego rozczarowania, że znowu nic z tego. No ale... Dodam, że staramy się z mężem o pierwsze dziecko.
W takim razie kciukasy zaciśnięte ;)
też z jednej strony robiła bym te testy co 5 minut;)a z drugiej strony boję się je robić, bo okropne jest widzieć ta jedna kreche ...

Nie, w piątek mam prenatalne. Na ostatniej wizycie moja ginekolog powiedziała sama z siebie, że coś tam między nogami widać, ale za chwilę stwierdziła że mamy tego nie brać do siebie, bo to jeszcze wcześnie ;)
Już prenatalne:szok: ale zleciało! Pamiętam ten twój wysoki wynik progesteronu i ta pierwsza niziutką bete, coś koło 9 chyba było? :) i mniej więcej wtedy dołączyłam do was:) ale ten czas galopuje!
 
Do góry