reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2017 ;) zapraszam!

Noe dodzwonilam. Najgorsze to ze to szpital i tam sie dobic graniczy z cudem. W dodatku mam starszwgo syna przeziebionego w domu dzis, alw juz jutro mam postanowione ze jak sie tam nie dodzwonie to wsiadam w samochod i jade w recepcji porozmawiac osobiscie. Ale chyba ktos juz tam wtedy zginie...

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
Rozumiem Twoje zdenerwowanie. Mam nadzieję że się w końcu z lekarzem skontaktujesz

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
reklama
No kurde ja mam to samo [emoji47] i jak tu czlowieku masz egzamin zdac? W sobotę ustny koncowy, na pisemnym sie cos mozna skupić, zastanowić a tak.. ja pierdziele... a od notatek tez juz mnie oczy bola, robie wszustko zeby tylko sie nie uczyć... dzisiaj np zrobiłam pierwszy raz w zyciu oponki... troche przyjarane bo w garnku robilam i skąd ja to niby mam wiedziec kiedy ten olej ma 175stopni więc wszystko na oko no ale, jak na 1 raz... cukier puder walne i bd git [emoji28][emoji23]
1517931006-c7f046a6a1e098a9-aaaaaa.jpeg

1517931013-6edc100647021beb-aaaaaa.jpeg

Zaraz sie normalnie zrzygam juz nie moge na to patrzec [emoji23]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
Mmm... Pyszności, chyba bym wciągnęła wszystkie ;)
 
Niestety czesto anglikow trzeba poganiac, oni na wszystko maja czas.
Pyszne oponki!!! Zjadlabym

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kari! Marzenie! Gratki! Tak bym chciała zobaczyć dwie krechy!

Fajne oponki! Moja teściowa robi na tłusty czwartek faworki gigantycznych rozmiarów. Pyszne są. A jedzenie ich strasznie wciąga.

Bierze mnie na sprzątanie, także chyba @ tym razem przyjdzie wczesniej[emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Co do tłustego czwartku i krepli [emoji23]
1517953140-d79660de47e45029-aaaaaa.png

Tak więc kreple idzie wpierniczać, bo w czym jak w czym ale w łonaczyniu nasze staraczki są najlepsze [emoji16]

9ewnqqmznpxcwjj5.png
 
reklama
Mam dola, jestem zla i rozżalona :( :( ten cykl raczej nie bedzie tym wymarzonym bo wczoraj przy myciu mialam troszke bardzo lekko zabarwionego na jasnobrazowo sluzu.. mam juz dosyc.. :sad::sad:
 
Do góry